دبیرکل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب عنوان کرد؛

مظلومیت نیروی انتظامی در عمل به وظیفه قانونی خود در زمینه حجاب

کد خبر: 3575
15/08/18 - 11:43 ق.ظ

دبیرکل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با اشاره به تاثیر مهم نیروی انتظامی رد ترویج زندگی عفیفانه، گفت: نیروی انتظامی در عمل به وظیفه قانونی خود در زمینه حجاب …

حجت الاسلام و المسلمین محمد محسن دعایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حجاب نیوز در دفاع از اقدامات نیروی انتظامی در حفظ و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، اظهار داشت: نیروی انتظامی مظلوم‌ترین ارگان جمهوری اسلامی ایران در عمل به وظایف مسلم قانونی خود در محورحجاب است.
دبیر کل جبهه حجاب با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، افزود: مصوبه ۴۲۷ شورای انقلاب فرهنگی حدود ۳۰۰ دستو العمل را برای ۳ الی ۴ ارگان کشور مشخص می‌کند.
وی با بیان اینکه این مصوبه قانون‌ها و تکالیف دیگری را برای همه در راستای حفظ حجاب و حیا مشخص وبرای آن حدود شرعی تعیین می‌کند، افزود: متاسفانه اغلب این وظایف روی زمین مانده و به شکل سطحی و جلسه‌ای به آن عمل می‌شود.
حجت الاسلام دعایی ضمن اشاره به اینکه این ارگان مورد بی‌مهری برخی از مسئولان ارشد و هتک حرمت برخی از افراد قرارگرفته است، تاکید کرد: نیروی انتظامی تنها ارگانی در نظام است که طبق نص صریح قانون برای مقابله با قانون شکنان و آن‌هایی که قانون را زیرپا می‌گزارند به وظایف قانونی خود را عمل می‌کنند.
حجت الاسلام دعایی با تاکید بر اینکه باید مظلومیت نیروی انتظامی دفاع کنیم، تصریح کرد: از یک سو دیگر برای بهسازی روش‌های مدیریت جرم می‌شود به آن‌ها مشاوره داد و کمک کرد که کسانی که یک تنه در برابر دنیای استکبار در این حوزه ایستاده‌اند بهتر بتوانند وظایف قانونی خود را عمل کنند.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32