کد خبر: 3556
15/08/18 - 6:37 ق.ظ

سرپرست معاونت فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، گفت: مسابقه نقاشی کودکان با موضوع عفاف، حجاب و نماز به مناسبت دهه کرامت و با همکاری فرهنگ…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، مهدی تقوافرد افزود: این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با حجاب وعفاف وفریضه نماز برگزارشد.

وی مبحث عفاف وحجاب را یکی از راهکارهای مقابله با آسیبهای اجتماعی دانست و گفت: دراین راستا تعدادی ازکودکان شرکت کننده دراین مسابقه نقاشی، به خلق آثار با موضوعات عفاف، حجاب و نماز پرداختند.

تقوی فرد تصریح کرد: هدایت کودکان جزء ازطریق پرورش صحیح مذهبی آنان میسرنیست و همچنین کودکان برای پذیرش رفتارهای صحیح و مطلوب اجتماعی ازطریق مسایل دینی آمادگی بیشتری دارند تا راههای دیگر.

وی همچنین برگزاری عکاسی کودکان، اجرای تأترشهروندی، برپایی مسابقه و نشست پرسش و پاسخ مذهبی، آموزش شهروندی در زمینه مدیریت بحران آب و برگزاری مشاوره خصوصی کودک پروری و خانواده را ازدیگربرنامه های این فرهنگسراها بیان کرد.

تقوی فرد متذکرشد: برپایی نمایشگاه کتاب، آموزش وضو و نماز ویژه کودکان و اجرای برنامه های شاد و متنوع و برگزاری مولودی خوانی و جشن ازجمله برنامه هایی بود که اجرا شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32