کد خبر: 3556
15/08/18 - 6:37 ق.ظ

سرپرست معاونت فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، گفت: مسابقه نقاشی کودکان با موضوع عفاف، حجاب و نماز به مناسبت دهه کرامت و با همکاری فرهنگ…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، مهدی تقوافرد افزود: این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با حجاب وعفاف وفریضه نماز برگزارشد.

وی مبحث عفاف وحجاب را یکی از راهکارهای مقابله با آسیبهای اجتماعی دانست و گفت: دراین راستا تعدادی ازکودکان شرکت کننده دراین مسابقه نقاشی، به خلق آثار با موضوعات عفاف، حجاب و نماز پرداختند.

تقوی فرد تصریح کرد: هدایت کودکان جزء ازطریق پرورش صحیح مذهبی آنان میسرنیست و همچنین کودکان برای پذیرش رفتارهای صحیح و مطلوب اجتماعی ازطریق مسایل دینی آمادگی بیشتری دارند تا راههای دیگر.

وی همچنین برگزاری عکاسی کودکان، اجرای تأترشهروندی، برپایی مسابقه و نشست پرسش و پاسخ مذهبی، آموزش شهروندی در زمینه مدیریت بحران آب و برگزاری مشاوره خصوصی کودک پروری و خانواده را ازدیگربرنامه های این فرهنگسراها بیان کرد.

تقوی فرد متذکرشد: برپایی نمایشگاه کتاب، آموزش وضو و نماز ویژه کودکان و اجرای برنامه های شاد و متنوع و برگزاری مولودی خوانی و جشن ازجمله برنامه هایی بود که اجرا شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32