امام جمعه اندیشه عنوان کرد

زنان غربی آینه عبرت زنان مسلمان

کد خبر: 3537
15/08/17 - 7:49 ق.ظ

امام جمعه شهر جدید اندیشه گفت: زنان مسلمان می‌توانند همتایان غربی را آینه عبرت خود قرار دهند، چراکه امروز زن غربی تبدیل به کالای تجاری و مصرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی مروج پیش از ظهر امروز در فعالان فرهنگی شهر جدید اندیشه اظهار کرد: در کشورهایی که بی‌حجابی و برهنگی وجود دارد، شاهد گسترش دامنه فساد و فحشا و به تبع آن افزایش فرزندان نامشروع به عنوان تلخ‌‌ترین پیامد این امر هستیم.

وی بیان کرد: بی‌حجابی و برهنگی منجر به فساد، تجاوز و ناامنی اجتماعی شده و زندگی عادی مردم را مورد تهدید قرار می‌دهد اما چنین پیامدهای ناگواری در کشورهایی که حجاب و عفاف را قدر دانسته و به آن اهتمام ندارند، بسیار کمتر پیش می‌آید.

امام جمعه شهر جدید اندیشه تصریح کرد: دین مبین اسلام برای اینکه زنان آلت دست هوس‌بازان و شهوت‌رانان نشوند، آنها را به حفظ عفاف و حجاب امر کرده است تا کرامت و حقوق زنان حفظ شود، البته اسلام مردان را نیز به رعایت نگاه و حریم بین محرم و نامحرم مقید کرده است.

وی خاطرنشان کرد: زنان باید خود را از نگاه نامحرمان حفظ کنند تا اسیر مطامع فرصت‌طلبان نشوند، زنان مسلمان می‌توانند زنان غربی را آینه عبرت خود قرار دهند، چراکه امروز زن غربی تبدیل به کالای تجاری و مصرفی شده است.

مروج در پایان با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب متذکر شد: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو فریضه فراموش شده که موجب تعالی جامعه می‌شود باید با همکاری همه نهادها و افراد احیا شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32