همزمان با برگزاری جشن دهه کرامت و روز دختر؛

تجلیل از دختران با حجاب در یکصد روستای گیلان

کد خبر: 3513
15/08/16 - 11:00 ق.ظ

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: دهه کرامت فرصتی مناسبی جهت آشنایی جوانان با زندگی ائمه اطهار(ع) است

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت الاسلام سید حسین گلمیرزاده، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان امروز در گفتگو با خبرنگار خبر گزاری شبستان از رشت با تبریک میلاد فرخنده حضرت معصومه(س) و روز دختر و آغاز دهه کرامت، اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت بیش از یکصد مبلغ دینی به مناطق مختلف گیلان اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه مبلغان دینی به سبک زندگی ائمه اطهار(ع) در ایام دهه کرامت خواهند پرداخت، گفت: آگاهی دختران و بانوان جوان به سبک زندگی ائمه اطهار(ع) سبب استحکام بنیان خانواده ایرانی خواهد شد.

حجت الاسلام گلمیرزاده افزود: در این ایام برنامه های متنوع و شادی در سطح استان و در مساجد و تکایا برگزار می شود.

این مقام مسئول اذعان کرد: دختران باحجاب و منتخب در یک یکصد روستای گیلان مورد تجلیل قرار خواهند گرفت و جشن دختران همکار، گفتمان سبک زندگی ائمه اطهار(ع) و برگزاری مسابقات فرهنگی و غیره از جمله مهمترین برنامه های این اداره کل در دهه مبارک کرامت است.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه امروزه دشمنان آرمان های نظام و فرهنگ کشور ما را هدف قرار داده اند مسئولان امر وظیفه دارند جشن ها و اعیاد مذهبی را بیش از پیش پر رنگ کرده و جوانان را با فرهنگ غنی ایران اسلامی آشنا کنند تا گرایش به فرهنگ غلط غرب نداشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32