کد خبر: 3490
15/08/16 - 5:53 ق.ظ

قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: حجاب یک امر قلبی است و در این زمینه باید بر فعالیت‌های فرهنگی متمرکز باشیم و از اجبار…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، حجت‌الاسلام مجتبی اخوان، قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان در جلسه ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا، اظهار کرد: یک مسئول در حکومت اسلامی موظف به خدمت‌رسانی است و اگر در این زمینه کوتاهی کرد، ستاد احیای شهرستان موظف است در این مورد چاره‌اندیشی کند.

وی در ادامه ضمن ابراز تأسف از أخذ شهریه‌های سنگین دانشگاهی، عنوان کرد: متأسفانه دانشگاه‌ها به‌دنبال کسب منافع مادی هستند و رسالت اصلی خود مبنی بر علم‌آموزی را فراموش کرده‌اند.
قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان یکی از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را ارتقاء سطح بینش و آگاهی مردم دانست و گفت: برخی افراد به‌دنبال آن هستند تا مردم در جهل و نا آگاهی باشند تا بدینوسیله آن ها رشد کنند و منافع بیشتری به دست بیاورند.

اخوان با بیان اینکه عوام‌فریبی برخی مسئولان، باعث لطمه وارد شدن به اصول انقلاب می‌شود، تأکید کرد: ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر موظف است تا جلوی عوام‌فریبی‌ها را بگیرد و در جهت حفظ منافع مردم بکوشد.

وی با اشاره به افزایش آمار طلاق در جامعه تصریح کرد: آمار ازدواج در سه ماهه نخست سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷/۹درصد رشد داشته و این در حالی است که آمار طلاق نیز در همین مدت ۵/۱۷ درصد رشد داشته است.

قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان همچنین، برخورد پلیسی و قضایی با پدیده بی‌حجابی را رفتاری غیر اصولی دانست و گفت: حجاب یک امر قلبی است و در این زمینه باید بر فعالیت های فرهنگی متمرکز باشیم و از اجبار بپرهیزیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32