مدیرکل امور فرهنگی استانداری کهگیلویه‌ و بویراحمد:

آئین‌نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در کهگیلویه‌ و بویراحمد اصلاح می‌شود

کد خبر: 3480
15/08/15 - 9:54 ق.ظ

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه‌ و بویراحمد گفت: آئین نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب نواقص و ابهامات زیادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی فتح میرمحمدی ظهر امروز در نشست ستاد عفاف و حجاب کهگیلویه‌وبویراحمد اظهار داشت: آئین نامه‌ای از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تهیه و به استان‌ها ابلاغ شده که وظیفه تمام نهادها و بویژه دستگاه‌های اجرایی در آن مشخص شده است.

وی با اشاره به ضرورت بومی و استانی شدن آئین نامه فرهنگ عفاف و حجاب در استان، عنوان کرد: بسیاری از موارد این آئین نامه ملی بوده و بومی کردن آن ضروری است.

میرمحمدی ابراز کرد: این آئین نامه ابهامات و نواقصات زیادی دارد که بزودی تعیین و برای رفع ابهام و همچنین تامین اعتبار لازم برای اجرایی کردن آن به مرکز کشور منعکس می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد افزود: انتظار می‌رود ادارات این استان برای اجرای مفاد و بندهای آئین نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تلاش کنند و نهادهای فرهنگی و رسانه‌ها برای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ حجاب و عفاف همکاری و تعامل داشته باشند.

میرمحمدی با تاکید بر اینکه باید ادارات استان در زمینه گسترش و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به طور مستمر گزارش دهند، تصریح کرد: ضروری است دستگاه‌های اجرایی پیشنهادها و انتقادات خود را برای بهبود آئین نامه فرهنگ عفاف و حجاب ارائه دهند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32