مشاور فرماندار جهرم در امور بانوان

کارگاه‌های تخصصی عفاف و حجاب در جهرم برگزار می‌شود

کد خبر: 3443
15/08/14 - 9:41 ق.ظ

مشاور فرماندار جهرم در امور بانوان از برگزاری همایش «حضرت معصومه(س)، گوهر عفاف و حجاب» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب پوران دوراجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جهرم، از برگزاری همایش «حضرت معصومه(س) گوهر عفاف و حجاب» به مناسبت میلاد این بزرگ بانو و روز دختر در جهرم خبر داد و اظهار داشت: این مراسم صبح ۲۵ مردادماه در تالار فردوسی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش تصریح کرد: گرامیداشت روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و تجلیل از دختران توانمند جهرمی در زمینه‌های قرآنی، علمی، هنری و کارآفرینی و غیره از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

مشاور فرمانداری جهرم در امور بانوان افزود: شهرداری، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی، هلال‌احمر، کمیته امداد، دانشگاه علوم پزشکی، مدرسه علمیه حضرت نرجس (س) و آموزش‌ و پرورش شهرستان جهرم در برگزاری باشکوه و مؤثر این همایش همکاری می‌کنند.

وی افزود: این همایش‌ با تجلیل از دختران توانمند سبب ترغیب دیگر بانوان جهرمی در فعالیت‌های مؤثر می‌شود و با شناخت سیره حضرت معصومه (س) در هجمه جنگ نرم این بزرگوار را الگوی خود قرار دهند.

دوراجی گفت: به‌دلیل استقبال بانوان به‌ویژه اصناف از همایش «عفاف و حجاب» که امسال در جهرم برگزار شد برنامه‌ریزی‌هایی جهت استمرار کارگاه‌های تخصصی عفاف و حجاب در جهرم در دستور کار قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32