کد خبر: 3426
15/08/14 - 6:46 ق.ظ

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که خداوند برای هر انسانی یک حریم قرار داده، افزود:عفت حافظ حریم درونی انسان است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که خداوند انسان را با فطرتی خلق کرده که این فطرت الهی است، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: هر چیزی که بر خلاف آن فطرت باشد، شالوده وجودی انسان را از هم فرو می پاشد.

وی، افزود: خداوند برای هر انسانی یک حریم قرار داده و عفت حافظ حریم درونی انسان است.

آیت الله ملک حسینی حجاب را به مثابه یک پوشش، برون داد آن عفاف دانست و اظهار کرد: اگر این از بین برود عفتی که می تواند انسجام یک خانواده را حفظ کند و حجابی که می تواند به منزله پرده و ستار آن فضیلت های انسانی، زیبائی ها و شمائل او را پوشش دهد، اگر اینها از بین برود فردا چیزی به عنوان خانه، خانواده و ارتباط های مشروع نخواهیم داشت.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری عفت را مثل دانه ای از تسبیح که می تواند وقار، انسانیت و شرف جامعه را به هم پیوند بزند عنوان و ادامه داد: اگر این بنیان فرو بریزد و بی عفتی به جای عفت بنشیند، گسستگی، آشفتگی، آلودگی، فساد، فحشا، بی بند و باری، نطفه های حرام و پیدائی یک انسان هایی که به هیچ چیز متعهد نیستند را خواهید داشت.

وی یادآور شد: بدون شک عفت به مثابه یک گوهر و حجاب به مثابه صدفی که این گوهر را در دل خود نگه می دارد، نقش بی نظیر و بی بدیلی برای شکل دهی به شخصیت جامعه به طور عام، انسان و خانواده به طور خاص دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32