کد خبر: 3419
15/08/12 - 8:20 ق.ظ

افتخاری گفت: بسیاری از قوانین از ابتدای انقلاب بوده ولی اجرا نشده است. علاوه بر آن برخی جریمه هایی که برای ناهنجاری ها در حوزه عفاف و حجاب در نظر گرفته…

به گزارش پایگاه خبری حجاب لاله افتخاری، دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره طرح صیانت از حجاب و عفاف به خبرنگار موج گفت: درباره عفاف و حجاب بسیاری از قوانین از ابتدای انقلاب بوده ولی اجرا نشده است. علاوه بر آن برخی جریمه هایی که برای ناهنجاری ها در حوزه عفاف و حجاب در نظر گرفته شده کم تعیین شده است.
افتخاری با اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب گفت: بسیاری از شبکه های بیگانه علیه این طرح سخن می گویند که نشان از اهمیت طرح صیانت از عفاف و حجاب است.
وی درباره مختصات این طرح هم گفت: برخی از مسایل در حوزه عفاف و حجاب بازدارنده نیست. تلاش ما بر این است که در طی چند جلسه تکمیل شود.
افتخاری گفت: جلسات مشترکی با کمیسیون قضایی و فرهنگی داشته ایم. علاوه برآن جلساتی هم با همه مسوولان اجرایی چون قائم مقام وزارت کشور، وزارت ارشاد و مرکز پژوهش های مجلس برگزار شده است.
وی درباره زمانبندی بررسی این طرح هم گفت: چند ماده در طرح صیانت از عفاف و حجاب به تصویب رسیده است. امید است که تا دو هفته دیگر بررسی طرح تمام و به تصویب برسد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32