کد خبر: 3403
15/08/10 - 10:40 ق.ظ

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد گفت: جشنواره استانی پوستر عفاف وحجاب در فرهنگ رضوی با حضور ۳۰ بانوی هنرمند و شاخص کهگیلویه و بویراحمدی…

به گزارش پایگاه خبری حجاب سیدسالار احمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: سومین جشنواره استانی پوستر عفاف وحجاب در فرهنگ رضوی به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.

وی، افزود: این جشنواره استانی ۲۵ مرداد با حضور ۳۰ بانوی هنرمند و شاخص کهگیلویه و بویراحمدی در رشته گرافیک در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.

احمدی، اظهار کرد: این جشنواره از سری برنامه های دهه کرامت بوده که هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره به صورت حضوری آثار خود را ارائه خواهند داد.

دبیر سومین جشنواره استانی پوستر عفاف وحجاب در فرهنگ رضوی عنوان کرد: این افراد به صورت حضوری آثار خود را در زمینه پوستر حجاب و عفاف و گرافیک رایانه ای ارائه می کنند.

وی، یادآور شد: صرفا هنرمندان خانم می توانند در زمینه گرافیک دستی و یا رایانه ای(پوستر) در این جشنواره شرکت کنند؛ ضمن این که هنرمندان می بایست به همراه وسایل خود در یکی از موارد مذکور شرکت کنند.

احمدی، اضافه کرد: در پایان این جشنواره استانی هیئت داوران هشت اثر برتر را انتخاب و صاحبان آثار برگزیده روز ۳۰ مرداد در جشنواره جشنواره ها که در یاسوج برگزار خواهد شد، تجلیل می شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد گفت: این اداره برای شرکت و اعزام هنرمندان شهرستان بویراحمد جهت شرکت در جشنواره های مختلف که در شهرستان استان فراخوان آنها منتشر شده، اقدامات خوبی را انجام داده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32