کد خبر: 3345
15/08/07 - 2:50 ب.ظ

امام جمعه موقت نیر گفت: توجه به پوشش اسلامی و وجود حجاب در یک جامعه از اصلی‌ترین مصادیق مهم تحقق امنیت اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از نیر، حجت‌الاسلام دوستعلی ربانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان نیر اظهار داشت: اقدام حمله به کشور یمن که توسط عربستان سعودی صورت گرفته، نشان‌دهنده ضعف این کشور در رسیدن به اهداف خود در منطقه خاورمیانه است که به این دلیل با اقدام بی‌شرمانه خود مردم مظلوم یمن را مورد حمله قرار دادند.

وی گفت: کشوری مثل عربستان که خود را مدعی محوریت کشورهای اسلامی و خادم‌الحرمین می‌داند در مقابل سکوت جوامع بین‌المللی دست به کشتار زنان و کودکان مردم مظلوم یمن می‌زند که این اقدام ثابت کرد عربستان مدعی دروغین اسلام است و اقدامات تأسف‌باری انجام می‌دهد.

امام جمعه موقت نیر با اشاره به مسئله حجاب و عفاف در جامعه افزود: حجاب و پوشش اسلامی در هر جامعه‌ای یکی از ارکان مهم و اصلی تحقق امنیت اجتماعی است که این موضوع باید مورد توجه بانوان قرار گیرد و با حجاب خود ارزش‌ها و باورهای جامعه اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

ربانی تصریح کرد:‌ حجاب یکی از ارکان مهم تحکیم بنیان خانواده است که با توجه به توریستی بودن منطقه نیر باید مسئولان شهرستان به موضوع حجاب به‌منظور افزایش امنیت اجتماعی توجه ویژه‌ای داشته و برای ترویج آن تلاش کنند.

وی بیان کرد: زنان و دختران در مسئله حجاب و عفاف باید حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خود قرار داده و با بهره‌گیری از زندگی آن حضرت الگوی بانوی با حجاب را همیشه سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32