دبیر کل جبهه حجاب کشور مطرح کرد؛

شیب تند افزایش افراد بدحجاب در جامعه

کد خبر: 3340
15/08/06 - 11:08 ق.ظ

دبیر کل جبهه حجاب گفت: درصد افراد بی‌توجه به حجاب با شیب تندی در حال افزایش است که زنگ خطری است که نسبت مراعات آموزه حیا و عفت و پوشش مناسب به صدا درآمده…

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد محسن دعایی در گفت‌وگو با خبرنگار حجاب نیوز با اشاره به وضعیت نا به سامان حجاب در جامعه اظهار داشت: وضعیت پوشش وزندگی عفیفانه در جامعه ما آن‌چنان که مشاهدات انسان در سطح جامعه و پاپیش‌های اجتماعی گواهی می‌دهد وضعیتی درشان یک نظام دینی و یک جامعه‌ی اسلامی نیست.

دبیرکل جبهه حجاب بابیان اینکه قشر قابل‌توجهی از شهروندان جمهوری اسلامی به حیا و عفت و نوع پوشش عفیفانه چه در زن و چه مرد مقید هستند، افزود: یک‌درصد قابل‌توجهی هم نسبت به مراعات آموزه عفاف و حیا در نوع پوشش خود کوتاهی می‌کنند.

وی ضمن بیان اینکه بدحجابی ممکن است از روی قصد و نیتی عناد باشد، تأکید کرد: درصد بسیار محدودی هم مربوط به قشر معاند و جسور هستند که درصدد حرمت‌شکنی آموزه حیا وعفاف در جامعه اسلامی ایران هستند.

حجت‌الاسلام دعایی با اشاره به اینکه تعیین درصد افراد معاند بسیار مشکل است، تصریح کرد: به‌طورکلی می‌توان گفت که قشر معاند درصد بسیار محدودی هستند و می‌توان با برنامه آن‌ها را کنترل کرد.

دبیر کل جبهه حجاب با تأکید بر اینکه اکثریت جامعه انسان‌های مقید و متدین هستند، خاطرنشان کرد: قشرهای بی‌توجه درصدی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد را تشکیل می‌دهند.

وی بابیان اینکه با شیب نسبتاً تندی به درصد افراد بی‌توجه به حجاب افزوده می‌شود، تأکید کرد: که این امر باید متولیان امر و عموم جامعه ما را به یک نگاه مجدد برای وضعیت دینی جامعه سوق دهد و یک زنگ خطری را به صدا دربیاورد که نسبت به حفظ حریم‌های زن و مرد و مراعات آموزه حیا و عفت و پوشش مناسب کم توجه و بی‌توجه هستند.

حجت‌الاسلام دعایی افزود: اگر این شیب نسبتاً تند اضافه شدن این گروه به همین منوال ادامه پیدا کند کم‌کم فضای کلی جامعه از یک فضای دینی به یک فضای کاملاً غیراخلاقی تغییر حالت خواهد داد.

دبیر کل جبهه حجاب با تأکید بر اینکه البته آن قشر معاند هم به خصوص در سال جدید بنای بی‌حرمتی حداکثری را با کشف حجاب‌های متعدد و دهن کجی‌های فراوان به قانون و شرع گذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: اگر قانون‌شکنی و بی‌حرمتی آن‌ها به صورت قاطع برخورد و مدیریت امنیت اخلاقی جامعه جریحه‌دار می‌شود و نقشه‌های ضد امنیتی دشمنان ما در براندازی نظام محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32