کد خبر: 3327
15/08/05 - 6:41 ب.ظ

مدیرکل حوزه‌های علمیه آذربایجان غربی تصریح کرد: امروزه سنت‌های قدیمی در بدترین شکل ممکن تحت تأثیر فرهنگ غلط غرب به فراموشی سپرده شده است.

 به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام قهرمانی، مدیرکل حوزه‌های علمیه آذربایجان غربی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان غربی، بیان کرد: عوامل متعددی چون خانواده، دوستان، رسانه‌های شنیداری و گفتاری در ترویج بدحجابی در جامعه کنونی مؤثر بوده که با تأثیرپذیری از فرهنگ غرب، جامعه اسلامی را به فساد و شکسته شدن حد و مرزها می‌کشاند.‌

وی در ادامه گفت: زن در گذشته تاریخی ایران مظهر پاکدامنی و عفاف بوده اما اکنون مادران و دختران ایرانی با سادگی و زودباوری به سبب تماشای فیلم‌ها و رسانه‌های فاسد غربی پوشش و منش یک زن ایرانی اصیل را از دست داده‌اند.

قهرمانی با اشاره به اینکه تمام مردم جامعه امروز دچار غرب‌زدگی شده‌اند، تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی در عین گستردگی، فعالیت چندانی در زمینه نجات جامعه از فساد انجام نداده و خواسته و ناخواسته موجب فساد بیشتری شده‌اند.

وی تأکید کرد: بودجه‌ای که برای سازمان‌های فرهنگی، مذهبی که در راستای حفظ ارزش‌های اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری فعالیت می‌کنند، کافی نیست و این سازمان‌ها با این امکانات کم توانایی مقابله با رسانه‌های برنامه‌ریزی شده و گسترده غربی را ندارد.

قهرمانی با اشاره به اینکه در دولت کنونی به اهمیت حفظ ارزش‌های اسلامی، در جامعه بودجه بیشتری تعلق خواهد گرفت بیان کرد: دولت مردان کشور باید با توجه روزافزون به مؤسسات مذهبی زمینه فعالیت‌های لازم برای حفظ حجاب و فرهنگ اسلامی را فراهم کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32