کد خبر: 3276
15/08/03 - 9:06 ق.ظ

هرساله بیش از هزار نفر از افراد بدحجاب تحت پوشش طرح حجاب چهره به چهره قرار می‌گیرند.

به پایگاه خبری حجاب از قم، لیلا حیدری در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در بسیج جامعه زنان برگزار شد با اشاره به اینکه یکی از وظایف عمده‌ و از اهداف بزرگ بسیج جامعه زنان ترویج فرهنگ حجاب است، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های بسیج جامعه زنان در راستای افزایش فرهنگ حجاب طرح حجاب چهره به چهره است.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه علی ابن ابیطالب (ع) افزود: در این طرح سرگروه‌های بسیج جامعه زنان از طریق ارتباط مستقیم و چهره به چهره با افراد بدحجاب به ترتیب فرهنگی و ترویج فرهنگ حجاب می‌پردازند.

وی بابیان اینکه یکی دیگر از اهداف بسیج جامعه زنان تحکیم بنیان خانواده است، تأکید کرد: افزایش طلاق به‌طور بارز سستی بنیان خانواده‌ها را موجب شده است که با ترویج فرهنگ حجاب می‌تواند محکم‌تر شود.

حیدری ضمن بیان اینکه طرح حجاب چهره به چهره ۳ سال است که در استان قم در حال اجراست، تصریح کرد: هر سال به‌طور میانگین حدود هزار نفر از افراد بدحجاب در این طرح تحت تربیت خواهران بسیجی قرارمی گیرند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه علی ابن ابیطالب (ع) افزود: در سال گذشته حدود ۲ هزار نفر تحت پوشش این طرح قرار گرفتند که نتیجه‌ی آن بسیار قابل‌توجه بوده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32