مسئول دفتر ستاد احیای امر به معروف بروجرد مطرح کرد

تعامل موثر نیروی انتظامی با ستاد احیای امر به معروف بروجرد

کد خبر: 3273
15/08/03 - 7:30 ق.ظ

مسئول دفتر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بروجرد گفت: نیروی انتظامی تعاملی مجدانه و اثربخش با این ستاد برقرار کرده و به همکاری‎های پیشین خود قوت…

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمدحسین جاویدان‌نیا امروز در گفت‎وگو به خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: در سایه تعامل نیروی انتظامی با ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بروجرد، همکاری نیروی انتظامی اعم از کلانتری‎ها با گشت‎های امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان انسجام و تقویت بیشتری یافته است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس مقرر شده است در زمان گشت‎های ارشادی و در صورت بروز هرگونه مشکل، نیروهای انتظامی همکاری‎های لازم را با این ستاد انجام دهند.

این مقام مسئول ادامه داد: در این راستا مقرر شده است، نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی در زمان گشت و بازرسی‌های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر از اماکن مختلف در زمینه‎های امنیت و اخلاق همراهی موثر و مستمری داشته باشد.

جاویدان‌نیا در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: گروه‌‏های تذکر لسانی گشت امر به معروف و نهی از منکر در طول سال در سطح شهرستان فعالیت می‏‌کنند.

وی با اشاره به نقش غیرقابل انکار تذکر لسانی در حذف بسیاری از منکرات در جامعه، تاکید کرد: فعالیت گشت‎های ارشادی و تذکری شهرستان بروجرد مطلوب و البته اثرگذار بوده است.

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد عنوان کرد: علاوه بر بهره‌گیری موثر از فعالیت خواهران و برادران فعال در این ستاد، بهره‎گیری از دیگر ظرفیت‎های موجود در راستای تحقق این مهم در دستور کار قرار دارد.

جاویدان‌نیا با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‎ها در این باره، اظهار کرد: نصب بنرهای متعدد با موضوعات امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا است.

وی به هماهنگی این ستاد در رابطه با برنامه‎های عفاف و حجاب با فرمانداری بروجرد اشاره و تاکید کرد: گشت‎های حجاب و عفاف ادارات و تعامل فرمانداری و ادارات با این ستاد تاکنون تاثیر بسزایی در این زمینه داشته است.

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد ادامه داد: یکی از ضروریاتی که نباید مغفول مانده و به دست فراموشی سپرده شود، تقویت فرهنگ عمومی در زمینه احیاء فرائض امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی ایران و شهرستان بروجرد است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32