کد خبر: 3267
15/08/03 - 7:07 ق.ظ

به گفته های شهروندان محلی شهر « کن»، شاهزاده ها و افرادی که همراه با ملک سلمان وارد فرانسه شده اند ، تمام وقت خود را در رستوران ها، گل فروشی ها و…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فرانس پرس، « ساندر سمیدس» فروشنده گل های هلندی در جنوب فرانسه بیان کرد: عربستانی ها در ویلای بزرگ پادشاه و همچنین سایر ویلاها و هتل های خود ، روزانه چندین بار تقاضای دسته گل های بزرگ می کنند، به طوری که گاهی در انتقال آن ها با مشکلات زیادی مواجه می شویم.

« زوی» مدیر یکی از بزرگ ترین سالن های آرایشی فرانسه نیز تصریح کرد: تعداد زیادی از زنان سعودی که برای گذراندن تعطیلات همراه با پادشاه به این منطقه آمده اند به ما مراجعه می کنند ، آنان خواهان آرایش های غلیظ هستند، اغلب لباس سنتی عربستان را رها کرده و به پوشاک غربی روی آورده اند.

شاهزادگان عربستانی سوار بر اتومبیل های خارجی غیر فرانسوی ، در تمام روز در شهر تردد می کنند و تمام وقت خود را در میان عطرفروشی های معروف فرانسه می گذارنند ، آن ها وارد فروشگاه های لباس گران قیمت می شوند و بدون توجه به هزینه خرید می نمایند، شب ها نیز با رفتن به کافی شاپ ها ، فعالیت های دیگری دارند.

با وجود آن که پادشاه سعودی برای گذراندن یک تعطیلات ۲۰ روزه وارد فرانسه شده بود، اما دیشب به همراه نیمی از هیات همراه خود به دلایل نامعلومی فرانسه را رها کرده و به تونس وارد شد. این در حالی است که ۵۰۰ نفر از همراهان وی در فرانسه ماندند و سخنی از بازگشت و عدم بازگشت وی بیان نکردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32