کد خبر: 3252
15/08/02 - 10:20 ق.ظ

پست بانک ایران در دومین نمایشگاه مد و لباس فاخر ایرانی-اسلامی که به‌ مناسبت هفته عفاف و حجاب از سوم تا هفتم مرداد سال جاری با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری موج، فرناز گودرزی، مسوول امور بانوان این بانک، درخصوص نمایشگاه مذکور اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و در راستای گسترش و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب، این نمایشگاه را با حضور تولیدکنندگان و طراحان برتر لباس فاخر ایرانی – اسلامی برگزار و لباس‌های ایرانی شامل؛ مانتو، روسری، شال و چادر برای بانوان و پیراهن و کت‌و‌شلوار نیز برای مردان عرضه شد.
وی افزود: بازدید این نمایشگاه برای عموم آزاد بود که خوشبختانه کارکنان مجموعه وزارت، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و سایر بازدیدکنندگان استقبال خوبی از آن داشتند.
گودرزی تصریح کرد: براساس تصمیم امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مقرر شد امور بانوان هریک از مجموعه‌ها بمنظور تشویق همکارانی که دارای حجاب برتر اسلامی هستند بسته فرهنگی ویژه عفاف و حجاب به آنان اهدا کنند.
همچنین از این نمایشگاه بسیاری از مسئولان و مدیران مجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازید کردند که طی آن مهندس راسخ معاون وزیر و رئیس شورای فرهنگی این وزارتخانه درجریان بازدید از آن گفت: اولویت اصلی شورای مذکور در سال جاری، توجه به ترویج و تبیین عفاف و حجاب در خانواده بزرگ ارتباطات کشور و شناسایی آسیب‌های فضای مجازی برای کارکنان و خانواده‌های آنان است.
وی با بیان این که تهیه لباس متحدالشکل برای خانم‌ها و آقایان در دستور کار شورای فرهنگی قرار دارد، تصریح کرد: بررسی مدل‌های اداری درباره این لباس‌ها درحال انجام است.
گفتنی است اولین نمایشگاه عفاف و حجاب مجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفدهم تیر سال ۱۳۹۲ به‌مناسبت روز کشف حجاب در مجموعه کلاه‌فرنگی با عنوان نمایشگاه مد و لباس فاخر ایرانی-اسلامی با همکاری بنیاد مد و لباس کشور برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32