آیت‌الله شیخ حبیب‌الله رهبر اظهار داشت:

دولت باید در خصوص احیای فرهنگ عفاف و حجاب اقدام جدی کند

کد خبر: 325
15/04/05 - 10:55 ق.ظ

امام جمعه موقت زرین شهر گفت: موضوع حجاب و عفاف مورد غفلت همه مسئولین در کشور قرار گرفته و نباید رؤسای سه قوه نسبت به مسئله حجاب و عفاف بی‌تفاوت باشند.

زرین دشت,امام جمعه زرین دشت,احیای فرهنگ عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، آیت‌الله شیخ حبیب‌الله رهبر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زرین‌شهر در مصلای نماز جمعه این شهر اظهار کرد: متاسفانه امروز فرهنگ عفاف و حجاب مورد غفلت همه مسئولین در کشور قرار گرفته و نباید رؤسای سه قوه نسبت به مسئله حجاب و عفاف بی‌تفاوت باشند و باید اقدام جدی در این خصوص انجام شود.

همچنین وی اظهار داشت: کاش تدبیری اندیشیده می‌شد و دولت یک وزارت‌خانه امربه‌معروف و نهی از منکر تأسیس می‌کرد چراکه امربه‌معروف و نهی از منکر در کشور کم‌رنگ شده است.

وی افزود: متأسفانه موضوع حجاب و عفاف مورد غفلت همه مسئولین در کشور قرار گرفته است ما انقلاب کردیم و شهید دادیم تا احکام الهی در کشور اجرا شود و نباید رؤسای سه قوه نسبت به مسئله حجاب و عفاف بی‌تفاوت باشند و باید اقدام جدی در این خصوص انجام شود.

امام‌جمعه موقت زرین‌شهر تصریح کرد: این روزها شاهد تورم و فشار بر مردم هستیم چرا دولت نظارتی بر ارزاق عمومی مردم ندارد و دائم شعار می‌دهد که تورم کاهش‌یافته نیاز است به فرموده امام راحل به فکر اقشار کم‌درآمد و تحت‌فشار جامعه باشیم، چرا باید برخی خانواده‌های آبرودار پس از سال‌ها زندگی شرمنده خانواده خود باشند.

آیت‌الله رهبر در ادامه مباحث خطبه دوم اضافه کرد: برخی مسئولین در رفاه کامل زندگی می‌کنند آیا کسی که در رفاه کامل است به فکر مستضعفین هم هست، رهبر انقلاب زندگی بسیار ساده‌ای دارند و حتی فرزندان ایشان هم دنبال‌روی زندگی ساده پدر خود هستند.

وی عنوان کرد: خبرها از اختلاف شدید طبقاتی در کشور و برخی صنایع داریم که من از دوستان درخواست کردم این مسئله را به وزارت اطلاعات اطلاع دهند.

امام‌جمعه موقت زرین‌شهر با اشاره به مصادف شدن شهادت حضرت زهرا (س) با عید نوروز متذکر شد: مردم مراقب باشند حرمت حضرت صدیقه طاهره (س) در ایام نوروز حفظ شود و باید توجه کنیم در کنار صله ارحام در این ایام عزای زهرای اطهر (س) در شهر کم رنگ نشود چرا که نشاط معنوی و روحی ما از اهل البیت (ع) نشأت گرفته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32