کد خبر: 3242
15/08/02 - 7:01 ق.ظ

امام جمعه دامغان با تاکید بر اینکه حجاب برترین سلاح بانوان در مقابله با تهاجم فرهنگی است، گفت: مسئولان برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف راهکار عملی و اجرایی…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمود ترابی شامگاه شنبه درنشستی با فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان در محل دفتر خود، با مطلوب ارزیابی کردن وضعی حجاب و عفاف در شهرستان دامغان نسبت به بسیاری از نقاط کشور، اظهار داشت: این مهم نشان از موقعیت مذهبی و فرهنگی مردم این شهرستان و توجه ویژه ایشان به موضوع حجاب وعفاف دارد.

وی خاطرنشان ساخت: انتظار می رود تا مردم این خطه بهتر از گذشته به مقوله حجاب و عفاف اهمیت دهند و به فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه دامغان اشاعه فرهنگ بدحجابی را از حربه های نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی ایران بیان واظهار داشت:امروز تهاجم فرهنگی انقلاب اسلامی ایران بیان واظهار داشت:امروز تهاجم فرهنگی دشنان هویت وماهیت فرهنگ عنی ما را مورد هدقف قرار داده است و از شیوه های گوناگون از جمله ترویج، بی عفتی وبی حیایی به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود هستند.

ترابی با تاکید بر اینکه پدیده بدحجابی برنامه سازماندهی شده دشمنان علیه ارزشهای دینی و انقلابی ما است، تصریح کرد: این پدیده امروز تنها یک گناه شرعی نیست بلکه مقابله با اسلام و نظام است.

وی در پایان همچنین بر ضرورت رعایت حجاب در دانشگاه ها و مراکز آموزشی دامغان تاکید و گفت: مسئولان مربوطه باید به این مهم اهمیت بیشتری دهند.

سرهنگ سید علی اکبر میری فرمانده انتظامی شهرستان دامغان نیز در ابتدای این نشست ضمن گزارشی از عملکرد پلیس و تشریح طرح ها وبرنامه های پیش رو، خواستار ارائه هشدارها و آموزش های پیشگیرانه از تریبون نماز جمعه و مساجد از سوی علما و روحانیان شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32