از سوی سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد رضوی صورت گرفت؛

نمایش کتاب های چاپی و اسناد تاریخی در نمایشگاه حجاب و عفاف

کد خبر: 3228
15/08/01 - 9:53 ق.ظ

رییس روابط عمومی و امور بین ‌الملل سازمان کتابخانه‌ ها، موزه‌ ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: این سازمان با نمایش مجموعه ای از اسناد تاریخی و کتاب های..

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری رسا در مشهد، محمدجواد قوی، رییس روابط عمومی و امور بین ‌الملل سازمان کتابخانه‌ ها، موزه‌ ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی اظهار داشت: به همت سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی منتخبی از اسناد مربوط به کشف حجاب در ایران و مجموعه ای از کتاب های چاپی با موضوع اهمیت عفاف و حجاب و راهکارهای تشویق جوانان به عفاف در این نمایشگاه در معرض دید عموم گذاشته شد.

وی بیان کرد: از نمونه اسناد تاریخی این نمایشگاه می توان به نامه والی خراسان به حکومت نیشابور مبنی بر تشویق بانوان در جریان کشف حجاب اجباری و اعلام نکات کلیدی و خاص از جمله استفاده از نظر موافق علما و روحانیان محلی اشاره کرد.

وی گفت: همچنین کتاب های چاپی همچون «چرا با حجاب شدم»، «حریم پوشش»، «راز یک فریب»، «فقه و پوشش بانوان»، «حجاب مردان»، «حجاب از دیدگاه روانشناسی»، «حجاب و آزادی»، «پوشش زن در اسلام» و … در نمایشگاه حجاب و عفاف در معرض نمایش علاقه مندان قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه حجاب و عفاف با مشارکت معاونت ها و مؤسسات مختلف آستان قدس رضوی از جمله سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در مرکز نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی واقع در پارکینگ شماره ۱ ورودی باب الجواد از ۳ تا ۱۰ مردادماه برپا است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32