کد خبر: 3108
15/07/28 - 6:03 ق.ظ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد گفت: بیش از ۵۳ گفتمان دینی در بروجرد در راستای فرهنگ سازی حجاب و عفاف برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم حجت الاسلام و المسلمین صادق جعفرپور در حاشیه آئین افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: وجود سبقه فرهنگی ارزشمند در شهرستان بروجرد این شهر را در زمره شهرهای مذهبی کشور قرار داده است.

وی به برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف در این شهرستان اشاره و عنوان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی فرصتی مناسب در راستای تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است و می تواند بازخوردهای مناسبی در راستای این فرهنگ اسلامی در جامعه داشته باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد به تبلیغات گسترده دشمنان در راستای خدشه دار کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اشاره و بیان کرد: هزینه های بسیاری در راستای مخدوش کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه توسط رسانه های مختلف شکل گرفته است و باید گفت این تبلیغات مسموم تا حدود زیادی توانسته است در جامعه موثر باشد و نقش تخریبی خود را ایفا کند.

جعفرپور توجه گسترده دشمنان اسلام را در تخریب فرهنگ حجاب در جامعه را مشکل ساز دانست و افزود: آنچه در مقابله با این فرهنگ منحط غربی نیاز واقعی و اساسی جامعه امروز و به ویژه بانوان است توجه به کارکردهای حجاب و مزایای ان برای بانوان است که خود می تواند راه گریزی از این تنگنای تبلیغاتی دشمنان باشد.

وی حجاب را از موضوعات مهم در فرهنگ قرآنی و اسلامی دانست و بیان کرد: تاکید صریح قرآن بر موضوع حجاب و عفاف و نیز توجه ویژه پیشوایان دینی به آن اهمیت این مقوله مهم برای بانوان جوامع اسلامی را به اثبات می رساند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد به مسئولیت مهم نهادهای مرتبط در رابطه با اشاعه فرهنگ قرآنی حجاب و عفاف در جامعه اشاره و تصریح کرد: بی توجهی به این مهم عواقب خطرناکی برای جامعه به دنبال داشته و می تواند در بلند مدت اثرات سوئی از خود برجای بگذارد.

جعفرپور فرهنگسازی در حوزه حجاب و عفاف را از برنامه های مهم سازمان تبلغات اسلامی این شهرستان دانست و افزود: برگزاری بیش از ۵۳ گفتمان دینی در مورد حجاب و اهمیت آن در سطح مدارس و دانشگاه ها در سال ۹۳ و دوماهه نخست سال جاری از دیگر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد به منظور فرهنگسازی در این حوزه است.

وی برگزاری بیش از ۵۳ گفتمان دینی در این شهرستان را اقدامی دیگر در راستای فرهنگسازی در این حوزه دانست و گفت: برگزاری گفتمان های دینی با حضور کارشناسان امر در این حوزه از دیگر فعالیت های این اداره است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32