کد خبر: 3074
15/07/26 - 3:46 ب.ظ

تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب صبح امروز، چهارم مردادماه در ستاد عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط‌عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، دستورالعمل برنامه‌های ده‌گانه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دومین جلسه ستاد عفاف و حجاب که صبح امروز، چهارم مردادماه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، مطرح و تصویب شد.

بر اساس این گزارش، عابدین عابدی‌مقدم، مدیر کل، قاسم ملک‌دار قائم مقام، ابوالقاسم یوسف‌آبادی معاون توسعه و چند تن از روسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و حجت‌الاسلام باقری‌نسب و محمدرضا خالقی دبیران این ستاد نیز حضور داشتند.

همچنین در این ستاد برای هر یک از برنامه‌های ده‌گانه مسئولان تعیین و مقرر شد تا برنامه‌ها توسط معاونت‌ها و ادارات عضو در این جلسه اجرایی شود تا کمیته‌های مجزایی برای بررسی این برنامه‌ها تشکیل شود و پیشنهاد‌های آنان پس از تصویب در کمیسیون به مرحله اجرا درآید.

یادآور می‌شود، در این جلسه تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع‌سازی کارکنان، خانواده‌ها و مراجعان، فعالیت‌های فرهنگی، هنری و تبلیغی، خدمات مشاوره‌ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی، حمایت از تولیدات فرهنگی و هنری، تشویق و ترغیب کارکنان محجبه و نظارت و ارزیابی عفاف و حجاب توسط اعضای این کمیسیون در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32