آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 3066
۹۴/۰۵/۰۴ - ۸:۰۹ ق.ظ

جهت تهیه کتاب ها و اطلاعات بیشتر با اداره روابط عمومی و اموربین الملل موسسه شهید آوینی تماس حاصل بفرمائید.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فرهنگ نیوز ،برای مضامین دینی از جمله مقوله حجاب نیاز به علم و ایمان است، براین اساس باید در جامعه نسبت به همه مضامین دینی، علم و ایمان ایجاد شود و آن گاه که جامعه از علم و ایمان اشباع شد با عنودها و لجوج ها به شکل قهری برخورد کرد، اما اگر از آغاز بدون آن که قدمی برای قانع کردن عقل جامعه با تعلیم و آموزش برداشته شود، قدم قهرآمیزی برداریم، نه فقط آن مضمون دینی در جامعه شکل نمی گیرد که عکس العمل های منفی نیز در برابر آن ایجاد می شود. هر زمان جامعه از نظر عقلی و قلبی اشباع شد، آن وقت می توان گفت هرگونه مخالفت با مضامین دینی نوعی مبارزه، عناد و سرکشی است.

ما می‌خواهیم جوانان‌، اعم از پسران و دختران، به پوشش اهمیت بدهند، به پوشش مناسب، به آرایش و پیرایش مناسب توجه کنند، ما برای این منظور، باید به عقل و قلب آنها توجه کنیم. منظور از توجه این است که باید بکوشیم آنها را قانع کنیم و بکوشیم در آنها ایجاد احساس خوشایند نسبت به مضامین دینی ایجاد کنیم.

جهت تهیه کتاب ها و اطلاعات بیشتر با اداره روابط عمومی و اموربین الملل موسسه شهید آوینی تماس حاصل بفرمائید.۰۲۱-۲۲۷۲۵۰۷۱

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32