کد خبر: 3056
15/07/26 - 7:48 ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: امیدست با افزایش گروه‌های ساماندهی شده در راستای طرح «طلایه‌داران امربه معروف‌ونهی از منکر » در استان، کار…

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: در پی تصویب قانون حمایت از آمران به‌ معروف‌و‌‌ناهیان از منکر و ابلاغ آن از ناحیه ستاد امر به معروف‌ونهی از منکر مرکز، به استان‌ها طرحی به نام «طلایه‌داران امربه معروف‌ونهی از منکر» در راستای آشنا کردن جوانان با حجاب اسلامی و حمایت از ارزش‌های مذهبی برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: این طرح با توجه به دغدغه‌هاو رهنمودهای مقام معظم رهبری و زنده نگه داشتن فریضه الهی طراحی و به سراسر کشور ابلاغ شد و ما یحصل آن تشکیل گروه‌های ۱۰ نفره آمران به معروف‌و‌ناهیان از منکر و ساماندهی آنها در نواحی مختلف استان‌ها است.

وی اظهارکرد: در استان مرکزی نیز مسئولیت اجرایی این طرح بر عهده اداره کل تبلیغات اسلامی استان گذاشته شد که اقدام به تشکیل گروه‌های ۱۰ نفره آمران و ناهیان در شهرستان‌های مختلف کرد که خوشبختانه با همکاری اداره‌های ذیربط همراه بود.

قربان‌پور تصریح کرد: در اکثر شهرستان‌ها گروه‌های اولیه متشکل از برادران و خواهران ساماندهی شده‌اند و با تشکیل این گروه‌ها طرح «طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر» در استان مرکزی فعالیت اجرائی خود را از ناحیه معاونت تشکل‌های مردمی آغاز کرده است .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان افزود: امید است با افزایش گروه‌های ساماندهی شده، کار عملیاتی تذکر لسانی با دستورالعمل و رویکرد «رحمت‌رحیمه» در اقشار جامعه به ویژه در بازار و هیئات مذهبی و سمن‌ها شروع و به نتابج مطلوب دست یابد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32