مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود:

حفط حجاب تنها مختص به دین اسلام نیست

کد خبر: 3024
15/07/23 - 7:47 ق.ظ

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود، گفت: حجاب مختص دین و مذهب خاصی نبوده و در دوره های مختلف تاریخ همواره وجود داشته است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سجاد کریمی در همایش گل یاس که با موضوع عفاف و حجاب در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی جوانرود برگزار شد، افزود: حجاب در همه ادیان و دورانها دارای جایگاه خاصی بوده اما در هیچ آیین و مکتبی به اندازه دین اسلام به جایگاه زن و حجاب توجه نشده است.

وی در خصوص شناخت ابزارهای جنگ نرم و آسیبها و تهدیدات فراروی اجتماع، تصریح کرد: برای اینکه جایگاه خود را در مقابله با جنگ نرم بیابیم باید با بصیرت و خودباوری به آنچه داریم توجه بیشتری کنیم.

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود با اشاره به اهمیت شناخت آحاد جامعه از نحوه استفاده از تجهیزات جنگ نرم، گفت: اگر در مسیر شناخت جنگ نرم لحظه ای غفلت کنیم معضلات آن به سرعت افکار جوانان و جامعه را تسخیر خواهد کرد.

حجت الاسلام کریمی افزود: گرایش زنان به مد و استفاده از ابزارهایی برای عرضه خود در محیط اجتماع باعث انحراف زن از تعالیم عالی انسانی نظیر علم آموزی و کسب دانش می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32