به همت موسسه‌ آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی؛

پوسترهای قیام مسجد گوهرشاد، راهی نمایشگاه عفاف و حجاب می‌شوند

کد خبر: 3013
15/07/23 - 6:45 ق.ظ

۱۴ اثر منتخب از جشنواره ملی پوستر رضوی در نمایشگاه حجاب و عفاف مشهد به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، این آثار منتخب سومین دوسالانه‌ ملی پوسترهای رضوی هستند که مراسم اختتامیه‌ آن در ۲۷ اردیبهشت ماه امسال در دانشکده‌ هنر دانشگاه نیشابور برگزار شد. در این جشنواره، ۱۸۷ اثر به دبیرخانه ارسال و نهایتا ۳۵ اثر برای چاپ کتاب و حضور در نگارخانه‌ رضوان برتر شناخته شد. پوسترهای منتخب اواخر اردیبهشت از دیوارهای نگارخانه‌ رضوان وابسته به موسسه‌ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، آویخته شد و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

سومین دو سالانه‌ جشنواره ملی پوسترهای رضوی، به جز بخش اصلی، نگاه ویژه‌ای به قیام خونین مسجد گوهرشاد با موضوع حجاب نیز داشت و ۱۵ اثر از ۳۵ اثر نهایی، به این موضوع اختصاص یافت.

حال نمایشگاه حجاب و عفاف مشهد، بهانه‌ای خواهد بود تا بار دیگر تعدادی از پوسترهای منتخب دوسالانه‌ ملی پوسترهای رضوی با موضوع حجاب، در غرفه‌ موسسه‌ آفرینش‌های هنری به نمایش گذاشته ‌شود.

گفتنی است؛ در نمایشگاه حجاب و عفاف که از تاریخ سوم تا هشتم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود، همچون سال‌‌های گذشته مجموعه ‌های وابسته به آستان قدس رضوی حضوری فعال خواهند داشت که موسسه‌ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از جمله آن هاست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32