کد خبر: 2946
15/07/20 - 9:13 ق.ظ

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در هفته پایانی ماه مبارک رمضان، ۲۸ ویژه‌برنامه عفاف و حجاب در سطح ادارات تبلیغات اسلامی…

به گزارش پایگاه خبری حجاب فاطمه انصاری، مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، گفت: در هفته پایانی ماه مبارک رمضان، ۲۸ ویژه‌برنامه عفاف و حجاب در سطح ادارات تبلیغات اسلامی و هیئت‌های مذهبی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
وی افزود: برگزاری همایش عفاف و حجاب، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی با موضوع نقش حجاب در حفظ آرامش جامعه، نشست‌های هم اندیشی با بانوان فرهیخته جهت شناسایی آسیب‌های عفاف و حجاب و ارائه راهکار در این زمینه از جمله برنامه‌های اجرایی بوده است.
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مراسم تجلیل از بانوان محجبه و فعالان حوزه فرهنگی، صدور بیانیه توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان، تبلیغات شهری و اعزام مبلغه به هیئات مذهبی از دیگر این برنامه‌ها بوده است.
انصاری بیان کرد: این برنامه‌ها با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی صورت گرفته و در آن از اساتید حوزه‌های علمیه زاهدان و قم و همچنین مبلغات اعزامی دعوت به عمل آمد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32