کد خبر: 2931
15/07/20 - 5:50 ق.ظ

رئیس انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب با اشاره به لزوم تغییر نگاه‌‌ها به برگزاری نمایشگاه‌های عفاف و حجاب گفت: داشتن نگاه‌های صرف اقتصادی به موضوع عفاف و ..

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمدعلی صدق آمیز در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس با اظهار رضایت از دستاوردهای اولین نمایشگاه عفاف و حجاب توسط انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب گفت: شنبه هفته آینده در جلسه‌ای دستاوردهای نمایشگاه اول مورد بررسی قرار می‌گیرد و برنامه‌ها برای برگزاری نمایشگاه‌های بعدی مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نمایشگاهی که در ماه مبارک رمضان از سوی انجمن تولیدکنندگانت عفاف و حجاب برگزار شد اولین نمایشگاه این انجمن بود اما دستاوردهای خوبی داشت و استقبال خوبی از آن نمایشگاه صورت گرفت و امیدوار هستیم با رفع نقاط ضعف آن بتوانیم در دوره‌های بعدی نمایشگاه‌هایی با کیفیت بالاتر برگزار کنیم.

رئیس انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب افزود: باید نگاه‌های صرف اقتصادی به موضوع عفاف و حجاب تغییر کند چراکه گسترش فرهنگ حجاب در جامعه نیازمند فرهنگ سازی است و نباید نمایشگاه‌ها تنها با هدف کسب سود برگزار شود.

صدق آمیز تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا برگزاری نمایشگاه‌ها را ساماندهی کنیم و در برهه‌های زمانی مشخص و با برنامه‌های دقیق نمایشگاه‌هایی را در طول سال برگزار کنیم، نمایشگاه‌هایی که هدف از آنها گسترش فرهنگ حجاب در جامعه باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32