کد خبر: 2919
15/07/18 - 4:02 ب.ظ

فرماندار شهرستان قشم گفت: غرفه عفاف و حجاب که پوشش‌های ملی، محلی و بومی را به نمایش گذاشته در یک اقدام مناسب دوخت این البسه به صورت رایگان را به…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، عزت کمال‌زاده در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآنی قشم اظهار داشت: نمایشگاه قرآنی تلنگری برای توجه بیشتر مردم و مسئولان به مسائل اجتماعی است و اگر از فعالان قرآنی در زمینه ارائه آموزه‌های مذهبی و اجتماعی در جامعه بیشتر استفاده شود، نتایج مطلوبی حاصل خواهد شد.

وی ادامه داد: در شرایطی که مکاتب و فلسفه‌های مختلف دنیا برای شناساندن خود به مردم از روش‌های نوین تبلیغی استفاده و ذهن مخاطب را درگیر می‌کنند، ظرافت در آموزش تعالیم اسلامی موجب جذب هر چه بیشتر جوانان به سمت دین و رویگردانی آنان از مکاتب کاذب می‌شود.

فرماندار شهرستان قشم بیان کرد: پدیده‌های نوینی همچون شبکه‌های اجتماعی در جامعه ظهور پیدا کرده‌اند و اگر ما نتوانیم با تعالیم اسلامی استفاده صحیح از این شبکه‌ها را به مردم بیاموزیم به طور حتم در کاهش مشکلات اجتماعی و خانوادگی ایجاد شده، موفق نخواهیم شد.

وی گفت: یکی از زیباترین بخش‌های ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، غرفه عفاف و حجاب که پوشش‌های ملی، محلی و بومی که با ساختار اسلامی سازگار است را به نمایش گذاشته و در یک اقدام مناسب دوخت آن را نیز به‌صورت رایگان به علاقمندان عرضه می‌کند، است.

کمال‌زاده ضمن تاکید بر تداوم فعالیت‌های فرهنگی در سایر فصول سال، اضافه کرد: راه‌اندازی یک مرکز دائم فعالیت قرآنی مطالبه شهروندان قشمی است تا بتوانند نیازها و خواسته‌های فکری و روحی خود را در طول سال از قرآن کریم تامین کنند.

ششمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم ۲۴ تیر‌ماه با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امام جمعه شهرستان قشم، احمد حبیبی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد، کمال‌زاده فرماندار، کمساری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم و جمع دیگری از مسئولان در محل نمایشگاه‌های دائمی قشم افتتاح شده است.

این نمایشگاه به مدت ۱۰ شب به همت سازمان منطقه آزاد قشم برگزار و تا دوم مرداد ماه از ساعت ۲۲ تا یک بامداد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32