رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ:

اشاعه امر به معروف نیازمند آموزش‌های بنیادین است

کد خبر: 2916
15/07/17 - 6:20 ب.ظ

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ گفت: اشاعه و تعمیق فرضیه امر به معروف و نهی از منکر نیازمند آموزش‌های بنیادین است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سیمرغ شامگاه پنج‌شنبه با حضور رئیس آموزش و پرورش، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ، فرماندهان بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان و کارشناسان حوزه نظارتی و تربیتی برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ در این جلسه اصلاح جامعه را در گروی تقوا و رعایت حجاب و عفاف توسط زن و مرد دانست و اظهار کرد: باید براساس تکلیفی که از سوی مقام معظم رهبری بر دوش ما گذاشته شده عمل کنیم و در این حوزه همدلی و همزبانی داشته باشیم که در غیر این صورت موفقیتی کسب نمی‌شود.

فرامرز رحیمی افزود: لطفی که خداوند به جامعه بشریت کرده همین رعایت حجاب و عفاف است که اگر در کنار امر به معروف و نهی از منکر به‌کار گرفته شود، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه ارزنده‌ترین نمونه‌های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی همین پدیده ارزشی امر به معروف و فرهنگی حجاب و عفاف است، ادامه داد: این پدیده بستری است تا انسان‌ها به شایستگی به آن برسند و لازم است همه در اشاعه و تعمیق آن نسبت به اقتضای روز تلاش کنند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ بیان کرد: در این زمینه نیازمند آموزش‌های بنیادین هستیم که روش‌ها و شیوه‌های آموزشی آن باید در جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تدوین و راهبردی شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ نیز در این جلسه با اشاره به شبیخون، ناتوی و رخنه فرهنگی، اظهار کرد: این هجمه فرهنگی دشمنان تنها مربوط به یک جامعه یا قشر خاص نیست و از راه‌های مختلف از قبیل مطالب انحرافی، مشروبات الکلی و اعتیاد وارد می‌شود.

محمد برمر با اعلام اینکه ۱۸۰ شبکه ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی متعدد در طول شبانه‌روز تلاش می‌کنند تا ارزش شجاعت و بزرگی که خداوند به ما اعطا کرده است را از ما بگیرند، گفت: امیدواریم با همت و تلاش معلمان، دانش‌آموزان و اولیا بتوانیم در این میدان نیز سربلند شویم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32