معاون فرماندار جیرفت تأکید کرد

لزوم کار بیشتر برای گسترش فرهنگ حجاب در جامعه

کد خبر: 2894
15/07/16 - 9:58 ق.ظ

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جیرفت با اشاره به وضعیت خوب حجاب در این شهرستان بر لزوم کار بیشتر برای رشد این داشته مهم تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، محمود سالاری ظهر امروز در جلسه امور بانوان این شهرستان اظهار داشت: بعد از شکست دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ملت غیور ایران اسلامی استکبار جنگ نرم را علیه ما آغاز کرده و از راه‌های مختلف فرهنگ ما را مورد هجمه قرار داده است.

وی بیان داشت: دشمن به اهمیت حجاب و عفاف به ویژه در بین بانوان آگاه است و برای سست کردن بنیان ارزشمند خانواده، این نهاد را با راه‌های مختلف هدف گرفته است تا جامعه ما را به نابودی بکشاند و همت و صلابت جوانان ما را بگیرد.

سالاری با اشاره به وضعیت خوب حجاب در شهرستان جیرفت و لزوم کار بیشتر برای رشد این داشته مهم افزود: امروز مشکلی که دامنگیر دنیای غرب است از هم پاشیدن خانواده‌ها و نبود این پایگاه مهم انسان‌پروری است که راهی برای نجات از آن ندارند.

وی با اشاره به تأکید اسلام بر حجاب و عفاف در جامعه که فقط ویژه بانوان هم نیست و مردان هم باید به آن پایبند باشند، خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه(س) با توجه به ویژگی‌هایی که در ایمان و معنویت داشت، الگوی همه به ویژه زنان عالم است و زنان موفق ما همواره این بانوی بزرگوار را الگوی خود داشته‌اند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جیرفت گفت: استکبار جهانی یکی از ابزارهای خود برای نابودی جوامع اسلامی را تبلیغات مسموم به ویژه در زمینه حجاب و عفاف قرار داده است و تمام امور را در این زمینه رصد می‌کند، اما عفاف در وجود زنان ما ریشه دارد و ظاهری نیست و حربه‌های دشمن در این زمینه کارساز نبوده است.

سالاری با اشاره به گسترش روزافزون شبکه‌های مجازی که امروز یکی از معضلات اجتماعی است، ادامه داد: دشمن از اطلاعاتی که در شبکه‌های اجتماعی رد و بدل می‌شود، استفاده ابزاری می‌کند که این موضوع باید مدنظر خانواده‌ها باشد و موارد بسیاری را رعایت کنند.

وی با اشاره به عواقب بدحجابی در جامعه عنوان داشت: بی‌اعتمادی زن و مرد به یکدیگر و نابودی بنیان خانواده از جمله این پیامدهاست که ایجاد این بدبینی به راحتی قابل ترمیم نیست و افزایش آمار طلاق را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32