مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف :

بی توجهی به حجاب و عفاف ناهنجاری های اجتماعی را افزایش می دهد

کد خبر: 2877
15/07/16 - 7:56 ق.ظ

مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف گفت : بی توجهی به حجاب و عفاف ناهنجاری های اجتماعی از جمله طلاق را در جامعه افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، محمد اسدی گرمارودی روز پنجشنبه در همایش عفاف و حجاب که در تالار اجتماعات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) تنکابن برگزار شد ، افزود : در اسلام ، مسیحیت و یهودیت بر حفظ حجاب تاکید و آن مانعی برای شعله ور شدن غریزه انسان ها دانسته شده است.

وی بر ضرورت حفظ حریم حجاب و عفاف در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت : اگر محیط جامعه ناسالم باشد ، پرورش افراد فرهیخته و سالم بسیار سخت خواهد بود.

مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد : انسان زمانی می تواند بر غریزه و میل خود غلبه کند که اراده را با کمک عقل قوی کند و در برابر هواهای نفسانی مقاومت نماید.

وی به ناهنجاری های اخلاقی در جوامع غربی اشاره کرد و بیان داشت : اگر قدرت تفکر و اراده از انسان ها گرفته شود این انسان همچون حیوان درنده ای خواهد شد که در راستای نابودی خود گام بر می دارد.

او افزود : زنان جامعه اسلامی باید در حفظ حجاب خویش از بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) الگو بگیرند تا در برابر وسوسه های شیطانی در امان بمانند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32