مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف :

بی توجهی به حجاب و عفاف ناهنجاری های اجتماعی را افزایش می دهد

کد خبر: 2877
15/07/16 - 7:56 ق.ظ

مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف گفت : بی توجهی به حجاب و عفاف ناهنجاری های اجتماعی از جمله طلاق را در جامعه افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، محمد اسدی گرمارودی روز پنجشنبه در همایش عفاف و حجاب که در تالار اجتماعات مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) تنکابن برگزار شد ، افزود : در اسلام ، مسیحیت و یهودیت بر حفظ حجاب تاکید و آن مانعی برای شعله ور شدن غریزه انسان ها دانسته شده است.

وی بر ضرورت حفظ حریم حجاب و عفاف در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت : اگر محیط جامعه ناسالم باشد ، پرورش افراد فرهیخته و سالم بسیار سخت خواهد بود.

مدیر مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد : انسان زمانی می تواند بر غریزه و میل خود غلبه کند که اراده را با کمک عقل قوی کند و در برابر هواهای نفسانی مقاومت نماید.

وی به ناهنجاری های اخلاقی در جوامع غربی اشاره کرد و بیان داشت : اگر قدرت تفکر و اراده از انسان ها گرفته شود این انسان همچون حیوان درنده ای خواهد شد که در راستای نابودی خود گام بر می دارد.

او افزود : زنان جامعه اسلامی باید در حفظ حجاب خویش از بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) الگو بگیرند تا در برابر وسوسه های شیطانی در امان بمانند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32