جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

ستاد احیاء به دنبال مچ‌گیری و کارهای سلبی نیست

کد خبر: 2812
15/07/14 - 7:57 ق.ظ

جانشین دبیر ستاد احیای کردستان گفت: ستاد احیاء به دنبال مچ‌گیری و کارهای سلبی نیست بلکه اقدامات ما در راستای اصلاح روش‌های غلط و ناهنجاری‌ها در جامعه است.

به گزارش پایگاه خیری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمود الله‌مرادی شامگاه دوشنبه در گردهمایی دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و رابطین امور بانوان ادارات کل استان کردستان در سنندج، اظهار داشت: ما در نظامی خدمت می‌کنیم که نظام اسلامی است و ادارات و دستگاه‌های دولتی پیشانی آن هستند و ما باید تلاش کنیم تا دیدگاه مردم نسبت به نظام همواره مثبت باقی بماند.

به گفته جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، کار ستاد سیاسی نبوده و به دنبال خط و خطوط و جناح‌بازی نیست و ما نباید این مسائل را در ارزش‌های اسلامی دخالت بدهیم.

وی همچنین گفت: ما به دنبال کارهای ایجابی هستیم و تلاش بر این است تا مجموعه اقداماتی که در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان صورت می‌گیرد به اصلاح روش‌های غلط و ناهنجاری‌های جامعه منجر شود.

الله‌مرادی تصریح کرد: در صورتی که ما از ارزش‌های اسلامی در جامعه پاسداری نکنیم، هجمه‌های سنگین و گسترده فرهنگی دشمنان به راحتی به جامعه ما نفوذ خواهد کرد چرا که در جنگ نرم، ارزش‌ها آرام آرام رنگ می‌بازند و با کاهش حساسیت‌ها تغییرات ایجاد خواهد شد.

جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با انتقاد از برگزاری برخی کنسرت‌های موسیقی مختلط و بدون نظارت، گفت: ما به دنبال تعطیل‌کردن تمامی برنامه‌ها نیستیم اما مخالف برنامه‌های ضدفرهنگی هستیم که در قالب فرهنگ خودی به خورد مردم داده می‌شود.

وی با یادآوری این مهم که سنندج با ۳۷۰ مسجد به شهر مسجد و مناره مشهور است، گفت: این برای ما به عنوان نیروهای بومی استان کردستان باعث افتخار است که توجه به اعتقادات دینی و مذهبی در این استان تا جایی است که در تمامی مناطق آن مسجد وجود دارد.

الله‌مرادی در ادامه، رعایت حجاب و عفاف در ادارات را مورد تاکید قرار داد و گفت: ما دستگاه ناظر هستیم اما در جاهایی که سهل‌انگاری و بی‌قید و بندی ببینیم به شدت برخورد خواهیم کرد، چرا که امر به معروف و نهی از منکر یکی از دستورات موکد دین اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی وظیفه نظارت و ارزیابی رعایت حجاب و عفاف را برعهده ستاد احیا گذاشته است و ما براساس این مصوبه، سال گذشته کارهایی ابتدایی انجام دادیم که اثرگذار هم بود امام امسال به جد آن را پیگیری خواهیم کرد و در ارزیابی‌ها از ادارات و دستگاه‌ها با هیچ‌کس در این زمینه تعارفی نداریم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32