کد خبر: 2756
15/07/13 - 7:44 ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: بی حجابی درغرب، نماد یک فرهنگ است اما در ایران و سایر کشورهای اسلامی بی حجابی و بدحجابی نماد خودباختگی و بی هویتی در …

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام شکرالله زندوی دوشنبه در همایش ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بندرعباس افزود: دشمن سال ها تلاش کرد تا این هویت را از زنان ایرانی بگیرد و بی حجابی را در کشور ما، مظهر ترقی و پیشرفت جلوه دهد.

وی بیان داشت: هر چند به طور کامل موفق نشد اما این بی هویتی جایی را برای نفوذ بین دختران جوان باز کرده و آثاری از این خودباختگی مشاهده می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ، از هم پاشیدگی کانون خانواده ، بی بند و باری جنسی ، سوء استفاده از زنان را از پیامدهای آزادی در غرب که همان بی عفتی است دانست و اظهار داشت: در مقابل تفکرات غربی که شخصیت زنان را زیر سوال می برد ، تفکر اسلامی زن را یک شخصیت و یک انسان و دارای حقوق ، آزادی در چارچوب دین می داند و دامن زن را پرورشگاهی برای تربیت انسان معرفی می کند.

زندوی خاطرنشان کرد: برای نهادینه کردن فرهنگ حجاب در جامعه باید اصل اعتدال رعایت و از تند روی پرهیز شود.

وی در پایان گفت: باید در جامعه کنونی مبارزه با بی حجابی نهادینه شود و قبل از اینکه دستگاه های فرهنگی وارد عمل شوند مردم حضور پررنگی داشته باشند و با احیای امر به معروف و نهی از منکر با این معضل برخورد کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان نیز در این همایش گفت: هدف از برگزاری این همایش حفظ ، نگهداری و ترویج فرهنگ ارزشمند عفاف و حجاب در جامعه است.

سرهنگ مهدی بهرامی افزود: استان هرمزگان جزء پنج استان برتر کشور در زمینه ی عفاف و حجاب است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32