کد خبر: 2736
15/07/11 - 9:20 ق.ظ

مدیر کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان از چاپ و توزیع نشریه نگین خدا به مناسبت روز ملی حجاب وعفاف خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب مریم افسری در درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان درسمنان؛ با اشاره به ۲۱ تیرماه سالروز ملی حجاب وعفاف اظهارداشت: این کانون به مناسبت این روز وترویج فرهنگ حجاب وعفاف نشریه نگین خدا را چاپ و منتشر کرد.

وی گفت: این کانون در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف انجام وظیفه می کند.

افسری گفت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مسجد الزهرا (سلام الله علیها) سمنان نیز آمادگی اعزام مربی به کل استان سمنان درخصوص تبیین اهمیت حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را دارد.

مدیر کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان با اشاره به برگزاری نمایشگاه حجاب بالی برای پروازدر پارک شقایق سمنان اظهارداشت:این کانون در بخشهایی از نمایشگاه همکاری دارد.

وی حجاب به روایات قرآن وائمه،حجاب وانتظار،حجاب به روایت مقام معظم رهبری،حجاب فاطمی،حجاب زینبی، عروج انسانیت ، حریم ریحانه ،لقمه حرام وحلال،هجوم خاموش (فضای مجازی)،چرا می گویم مرگ برآمریکا، خلوتگاه شهدا ، محصولات حجاب، زنان و مشاغل، کودکان،سالن نمایش، تریبون آزاد، لباسهای اقوام ایرانی، فروش محصولات فرهنگی و… از غرفه های نمایشگاه حجاب بالی برای پرواز است.

وی با اشاره به ضرورت گسترش حجاب و عفاف در جامعه اظهار کرد: اهمیت و توجه به جایگاه عفاف و حجاب، ضرورت عزم و اراده تمامی افراد اجتماع را می طلبد، تا با آگاهی از این اهمیت دیدگاه اسلام را در خصوص آن در میان افکار عمومی تبیین کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32