به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب

همایش عفاف و حجاب فردا در همدان برگزار می شود

کد خبر: 2729
15/07/11 - 9:01 ق.ظ

به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب فردا (۲۱ تیر) همایش عفاف و حجاب به همت دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و اداره کل آموزش و پرورش در مجتمع ابن سینای …

به گزارش پایگاه خبری حجاب هادی فیض منش، مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان به خبرنگار شبستان گفت: حضرت فاطمه (س) به عنوان الگوی شایسته زنان و دختران به شمار می رود و دختران و زنان با الگو گیری از سیره عملی و رفتاری ایشان ، راه سعادت دنیا و آخرت خود را طی نمایند.

وی با اشاره به آفات بی حجابی در جامعه خاطرنشان کرد: اگر حجاب در جامعه نباشد موجب رونق گرفتن گناه، گسترش معضلات اجتماعی، افزایش آمار طلاق و متزلزل شدن بنیان خانواده در جامعه می شود.

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با بیان اینکه خانواده‌ها و به ‌ویژه زنان باید در برابر تبلیغات سوء دشمنان هوشیار باشند، افزود: دشمن با روش‌هایی چون تولید لباس‌های غیراسلامی و زننده مصیبت بزرگی را گریبان گیر خانواده‌ها می‌کند و بدین ترتیب امنیت زنان دچار آسیب شده و نهاد خانواده از هم می‌پاشد.

فیض منش تصریح کرد: امروز شاهدیم که برنامه های مبتذل ماهواره ای با پخش فیلم ها و سریال هایی که اساس خانواده و روابط بین افراد جامعه را هدف قرار داده اند ، حجاب و عفت دختران را مورد هجمه قرار داده اند و تلاش دارند که این گوهر ارزشمند را از ارزش های اسلامی دور سازند.

وی ادامه داد: زنان جامعه اسلامی با الگو گرفتن از حضرت زهرا (س) که نمونه کامل عفاف، حجاب، عصمت و پاکدامنی است، می توانند راه سعادت و رسیدن به کمال را در پیش گیرند.

گفتنی است، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، اهدا جوایز به حافظان قرآنی و برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب از دیگر برنامه های این همایش است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32