کد خبر: 2708
15/07/11 - 6:40 ق.ظ

فرمانده سپاه قائم‌شهر گفت: با حضور بانوان و خواهران قائم‌شهری، راهپیمایی حجاب و عفاف در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب ابراهیم یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ به تشریح برنامه‌های اجرایی روز ملی عفاف و حجاب در قائم‌شهر پرداخت و اظهار کرد: فرهنگ عفاف و حجاب ریشه در دین و اعتقادات ما دارد ولی امروزه می‌بینیم با رسوخ و تهاجم فرهنگ اومانیستی و منحط غربی، سبک زندگی ایرانی اسلامی در کشورهای مختلف با تغییراتی مواجه شده است.

وی افزود: به همین دلیل برای ارج نهادن به این فرهنگ والای اسلامی روز ۲۱ تیرماه روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده تا به یادمان باشد که این فرهنگ و باور در کشور ما به عنوان یک ارزش اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردار است.

فرمانده سپاه قائم‌شهر به برگزاری راهپیمایی بانوان و خواهران شهرستان در روز یکشنبه اشاره و اذعان کرد: این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۱ تیرماه از مقابل حسینیه عاشقان ثارالله آغاز و تا میدان طالقانی ادامه و با قرائت قطعنامه نیز به پایان خواهد رسید.

این مسئول در پایان تهیه بسته‌های عفاف، حمل پلاکارد، سر دادن شعار و به نمایش گذاشتن بیانات ارزشمند بزرگان دین در زمینه حجاب به‌صورت دست‌نوشته یا پوستر، نصب بنرهای حجاب و عفاف در سطح شهر و … را از جمله برنامه‌های فرهنگی این روز عنوان کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32