کد خبر: 2698
15/07/10 - 6:19 ب.ظ

امام جمعه ریگان گفت: این روز به نام روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، کشف حجاب رضاخانی یکی از پلیدترین توطئه‌های دشمنان اسلام در تاریخ معاصر است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از ریگان، حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با تقدیر از مردم شهرستان ریگان برای حضور در راهپیمایی روز قدس در دمای ۵۰ درجه اظهار داشت: مردم ریگان حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.

وی بیان داشت: روز جهانی قدس که از سال ۵۸ توسط حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شد با گذشت ۳۵ سال، اما همه ساله زنده‌تر می‌شود.

امام جمعه ریگان ابراز داشت: هر روز که می‌گذر، مقاومت فلسطین زنده‌تر و قدرت استکبار جهانی و صهیونیسم کمتر می‌شود.

امام جمعه ریگان تصریح کرد: امام خمینی (ره) فرمودند «روز قدس روزی است که مستضعفین باید در مقابل مستکبرین مجهز شوند و بینی استکبار را به خاک بمالند».

رنجبرماهانی اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند «سیاست آمریکا، صهیونیست‌ها، استکبار و استعمارگران این است که مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود و مقاومت و مبارزه تنها راه ریشه‌کن کردن این غده سرطانی خطرناک است».

وی افزود: آمریکا و اسراییل فاسد دشمن اصلی اسلام، قرآن و پیامبر عظیم‌الشان اسلام (ص) هستند که چشم طمع به کشورهای اسلامی دوخته‌اند.

امام جمعه ریگان گفت: در گوشه و کنار عده‌ای تفکرات سیاسی امام را می‌دانند، اما دم از بازگشایی سفارت آمریکا در ایران می‌زنند که این با تفکرات امام سازگار نیست و با اندیشه فکری سیاسی امام سازگاری ندارد.

رنجبرماهانی به سالروز حمله به مسجد گوهرشاد توسط رضاخان اشاره کرد و یادآور شد: این روز به نام روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، کشف حجاب رضاخانی یکی از پلیدترین توطئه‌های دشمنان اسلام در تاریخ معاصر است.

رنجبرماهانی همچنین به روز بهزیستی و تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: افراد توانمند از فقیران دستگیری کنند و این ماه مبارک بهترین فرصت برای دستگیری از افراد نیازمند است.

امام جمعه ریگان به دیدار مقام معظم رهبری در جمع شاعران اشاره کرد و ادامه داد: معظم له فرمودند «شعر ابزاری است که هم می‌تواند مخاطب را به راه راست و صراط مستقیم هدایت کند و هم به بی‌راهه و کج‌راهه سوق دهد».

رنجبرماهانی با تقدیر از راه‌اندازی شب شعر همای رحمت در شهرستان ریگان بیان داشت: عده‌ای از شاعران شهرستان ریگان از دعوت نشدن در این برنامه گلایه کردند و خواستار حضور آنها در شب شعرهای شهرستان هستیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32