با حضور نماینده ولی فقیه در استان زنجان؛

نشست تبیین امر به معروف و نهی از منکر در زنجان برگزار شد

کد خبر: 2670
15/07/09 - 10:02 ق.ظ

نشست تبیین امر به معروف و نهی از منکر در راستای آشنایی با حقوق شهروندی برای اقشار تأثیرگذار فرهنگی شهرستان زنجان در استان زنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، نشست تبیین امر به معروف و نهی از منکر امروز با حضور نماینده ولی فقیه و مسئولان ادارات شهرستان زنجان در راستای آشنایی با حقوق شهروندی در محل سالین همایش اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد.

حجت‌الاسلام اذن‌الله خدایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار داشت: در طول تاریخ بیشترین معضلات و مشکلات اجتماعی از عدم عمل به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به وجود می‌آید.

وی با اشاره به اینکه بی توجهی به امر به معروف و نهی از منکر اثرات زیان باری در جامعه برجای دارد، گفت: معروف تنها به حجاب و عفاف و اینگونه مسائل مربوط نمی‌شود بلکه دامنه آن وسیع‌تر و گسترده‌تر از این چیزها است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: با ترک امر به معروف و نهی از منکر خداوند افراد شروری را بر جامعه مسلط می‌کند و این فریضه الهی مانند نماز، روزه، حج و جهاد باید در انجام آن دقت بسیاری به عمل آید.

وی با بیان اینکه نشست‌های امر به معروف و نهی از منکر به شکل مستمر برگزار می‌شود، ابراز کرد: در راستای همه گیری امر به معروف و نهی از منکر در تلاشیم نشست‌های تبیین امر به معروف ونهی از منکر را در استان زنجان برگزار کنیم.

حجت‌الاسلام خدایی بیان کرد: در راستای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر شناسنامه‌های امر به معروف و نهی از منکر صادر می‌شود که مانند دیگر قوانین حاکم بر جامعه با افراد متخلف در این عرصه نیز برخورد شود.

وی افزود: اجرای طرح صدور شناسنامه امر به معرذوف و نهی از منکر در دست بررسی است و تصویب این طرح می‌تواند در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی و توسعه دین گامی مؤثر واقع شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32