کد خبر: 2667
15/07/09 - 9:42 ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از برگزاری همایش محوری حجاب و عفاف هفته آینده به مناسبت گرامیداشته هفته حجاب و عفاف در سنندج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان امروز، ۱۸ تیرماه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان با اشاره به آغاز هفته حجاب و عفاف از ۲۱ تیرماه خبر دا و گفت: هفته حجاب و عفاف غریب و مظلوم واقع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بحث حجاب و عفاف بحث موسمی نیست، افزود: حجاب و عفاف یک جریان انسان‌ساز، اخلاق‌ساز بوده و همه روز و لحظه به لحظه در زندگی ما مثل یک رودخانه مواج باید جریان داشته باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از برگزاری همایش محوری حجاب و عفاف هفته آینده به مناسبت گرامیداشته هفته حجاب و عفاف در سنندج خبر داد و بیان کرد: حجاب مشخص‌ترین تابلو برای معرفی یک زن مسلمان است.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته حجاب و عفاف اعلام کرد: برگزاری برنامه های قرآنی با موضوع حجاب و عفاف در کانون پرورش فکری، کرسی‌های آزاد اندیشی، تبلیغات محیطی، برنامه های ویژه در فضای مجازی و گفتمان‌های دینی برای اقشار مختلف از جمله برنامه‌های این هفته است.
حجت الاسلام صفی یاری از چاپ کتاب با موضوع حجاب و عفاف در تبلیغات اسلامی استان کردستان خبر داد و خاطرنشان کرد: چاپ کتاب گل عفاف، حریم ریحانه، مروارید نو در صدف ، مروارید در صدف، عفت و پاکدامنی و… از جمله کتاب‌های چاپ شده این اداره به موضوع حجاب و عفاف است.
وی یادآور شد: نرم‌افزارهایی با موضوع حجاب و عفاف، پوسترهای حجاب و عفاف، گفتمان های دینی و… از دیگر برنامه‌های اجرایی این هفته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32