کد خبر: 2652
15/07/09 - 7:13 ق.ظ

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز گفت : تامین و تشویق حجاب بخش عمده ای از نقش و وظیفه حکومت اسلامی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از «تیتریک»، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد موحد حجاب را یک اصل امکان ناپذیر در جامعه دانست و اظهار داشت : تاکیدات فراوانی نسبت به رعایت حجاب در احکام و روایات شده است که فلسفه حجاب ضمن تامین امنیت و احساس آسایش برای مرد و زن ، منافع اخلاقی دیگری نیز به همراه دارد.

وی افزود: اگر عناصر جامعه اعم از مرد و زن و مخصوصاً قشر جوان به این مقوله مهم توجه کنند جامعه نیز به سوی آرامش ، تکامل و امنیت بیشتری پیش خواهد رفت.

حجت الاسلام موحد ضمن اشاره به اهمیت نقش خانواده ها در رعایت حجاب و عفاف جوانان در جامعه گفت : تامین و تشویق حجاب بخش عمده ای از نقش و وظیفه حکومت اسلامی به شمار می رود که یک وظیفه مهم ذاتی دولت ها و حکومت های اسلامی می باشد.

وی خاطر نشان ساخت : متاسفانه هرازچندگاهی شاهد فراز و فرودهایی در دیدگاه ها و نظرات نسبت به این مسئله مهم هستیم که حکایت از بی رمقی و بی توجهی است که دولتمردان نسبت به حجاب دارند که این خود یک خسارت جدی برای جامعه اسلامی می باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به اعتقاد متولیان قانون به گسترش حجاب و عفاف در جامعه گفت : متولیان قانون ۳۰۰ماده ای گسترش عفاف و حجاب قطعاً اعتقاد قلبی دارند چراکه خود نیز معتقدند که خانواده هایشان نیز لازم است حجاب داشته باشند ولی این را نیز برای مردم جامعه باید بخواهند که بنا به دلایل و مسائل سیاسی نسبت به رعایت این اصل مهم در جامعه بی توجه می شوند.

وی در ادامه متذکر شد : دستگاه شیطانی ناتوی فرهنگی و صهیونیسم جهانی از عمل نکردن دولت به این قانون احساس رضایت می کنند چراکه تمام هدفشان این است که با استفاه از ابزاری همچون شبکه های ماهواره ای نسبت به گسترش بدحجابی و بی بندوباری در جامعه اسلامی عمل کنند.

حجت الاسلام موحد در پایان خاطرنشان ساخت: اگر دولتمردان نسبت به این مسئله مهم جامعه بی تفاوت باشند موجب می شوند که دشمنان اسلام به اهداف خود دست یابند و به جهت رفع این معضل ، تلاش های آن ها لازم و ضروری می باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32