مسئول واحد خواهران تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

برگزاری گفتمان دانش‌آموزی عفاف و حجاب در سوادکوه

کد خبر: 2641
15/07/08 - 10:32 ق.ظ

مسئول واحد خواهران تبلیغات اسلامی سوادکوه گفت: گفتمان‌های عفاف و حجاب با هدف تنویر افکار عمومی و کاهش آسیب‌های فرهنگی جامعه انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، فرح‌دخت مظلومی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های حجاب و عفاف شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه ۲۱ تیر‌ماه به روز عفاف و حجاب معروف شده است، گفت: شورای فرهنگ عمومی کشور، سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب را به عنوان روز عفاف و حجاب نام‌‌گذاری کرده است.

وی با بیان اینکه حجاب به اندازه طول تاریخ بشر قدمت دارد، افزود: حجاب و عفاف ارتباط مستقیمی با شخصیت افراد و فرهنگ عمومی جامعه دارد.

مسئول واحد خواهران اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه همایش عفاف و حجاب با موضوع مصونیت و پویایی اجتماعی زن و مرد مسلمان در سوادکوه برگزار شده است، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌هایی با موضوع حجاب و عفاف به منظور گسترش فرهنگ دینی در جامعه انجام می‌شود.

مظلومی از برگزاری غرفه‌های حجاب و عفاف در سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: غرفه نرم‌افزار حجاب و عفاف شامل کتاب و لوح فشرده و غرفه پوشاک عفاف و حجاب در زینبیه پل‌سفید برگزار شده است.

مسئول واحد خواهران اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به برگزاری گفتمان دانش‌آموزی عفاف و حجاب در سوادکوه خبر داد و گفت: گفتمان‌های عفاف و حجاب با هدف تنویر افکار عمومی و کاهش آسیب‌های فرهنگی جامعه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32