مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم‌آباد:

تعلل در اجرای قانون حجاب و عفاف به منزله آب ریختن در آسیاب دشمن است

کد خبر: 2638
15/07/08 - 10:26 ق.ظ

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: تعلل در اجرای قانون حجاب و عفاف به منزله آب ریختن در آسیاب دشمن است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمد نوروزپور در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، گفت: رواج بی بندوباری و گسترش بدحجابی یکی از اساسی ترین اهداف نظام سلطه برای از بین بردن غیرت دینی در جوامع اسلامی است و با این حال اکنون که در کشور ما چند سالی از تصویب قانون حجاب و عفاف توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی می گذرد هر چه نسبت به اجرای این قانون تعلل شود این تعلل به منزله آب ریختن در آسیاب دشمن محسوب می شود.
 
وی با بیان اینکه امروز صهیونیسم رسانه ای با تمام امکانات خود به رواج بی بندوباری و فرهنگ ابتذال در جوامع اسلامی دامن می زند، افزود: در کشور ما قوانین خوب در راستای اجرایی کردن موازین اسلامی وجود دارد؛ اما متاسفانه در اجرای آنها کوتاهی می کنیم.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد با بیان اینکه اگر مسئولان قانون حجاب و عفاف را اجرایی می کردند قطعا امروز شاهد اشاعه بدحجابی در جامعه نبودیم، بیان داشت: اگر چه  امر به معروف و نهی از منکر تنها در مورد اشاعه حجاب و مقابله با بدحجابی خلاصه نمی شود اما اگر مسئولان اراده ای از خود برای اجرای قانون و عفاف نشان می دادند و با کسانی که به این پدیده دامن می زدند بر اساس قانون برخورد می کردند شاید امروز نیاز به تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نبودیم.
 
نوروزپور با اشاره به اینکه بی حیایی یکی از ثمرات شوم بدحجابی و ابتذال در جامعه است؛ تصریح کرد: بدون شک باید یکی از دلایل تاثیرگذار در فروپاشی خانواده ها را در پدیده بدحجابی جستجو کنیم.

وی با بیان اینکه وضعیت حجاب و عفاف امروز به هیچ وجه در شان نظام اسلامی ما که ثمره خون شهدایی است که مهمترین خواسته آنان حفظ حجاب و حیا بوده است؛ نیست؛ تصریح کرد: بدحجابی را باید در تغییر الگوی رفتاری دختران و زنان ایرانی جستجو کرد؛ چرا که اگر الگوی کسانی که با بدحجابی در جامعه به خودنمایی می پردازند حضرت فاطمه زهرا (س) بود هیچ گاه تن به چنین پوششی نمی دادند.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد از دانشگاه به عنوان یک مرجع فرهنگ ساز در کشور نام برد و گفت: متاسفانه امروز وضعیت حجاب و عفاف نیز در این محیط رضایت بخش نیست و در واقع در وضعیت بحرانی قرار دارد؛ از این رو ضرورت دارد که متولیان امر فرهنگ در کشور و به ویژه دانشگاهها اهتمام جدی نسبت به برطرف کردن این معضل داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32