مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد خبر داد

فعالیت گروه‌های تذکر لسانی در بروجرد

کد خبر: 2625
15/07/08 - 9:57 ق.ظ

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد گفت: فعالیت گروه‏‌های تذکر لسانی در حال حاضر در سطح این شهرستان در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمدحسین جاویدان‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: همایش شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات این شهرستان نیز پس از ماه مبارک رمضان اجرا می‎شود.

وی از تشکیل جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه، دبیر و معاونت‌های این ستاد در شهرستان بروجرد خبر داد و با اشاره به شناسایی منکرات جامعه و ارجاع آنها به مدیریت انتظامی این ستاد و پیگیری آن تا حصول نتیجه نهایی، یادآور شد: در بازه زمانی سه ماه نخست سال جاری سی‌دی‎های مستهجن و مانکن‏‌های غیرمتعارف از سوی مدیریت انتظامی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان شناسایی و جمع‌آوری شده‎اند.

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد به نصب پوسترهایی با مضامین امر به معروف، نماز و احادیث معصومین (ع) در ادارات شهرستان بروجرد در مدت یاد شده، اشاره و تاکید کرد: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات این شهرستان در این مدت زمان فعالیت خود را آغاز کرده‎اند.

وی با بیان اینکه تشکیل گروه نظارت حجاب و عفاف و سرکشی به ادارات با همکاری کمیته حجاب و عفاف فرمانداری، یکی دیگر از فعالیت‏‌های در حال انجام این ستاد است به فعال شدن گروه تذکر لسانی در ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در مدت سه ماهه نخست سال جاری کار جمع‌‏آوری پارچه‏‌های غیرمتعارف با عکس‏‌های مبتذل در این شهرستان صورت گرفته است.

جاویدان‌نیا از برگزاری جلسه‏‌ای در زمینه حمایت از آمران به معروف خبر داد و اضافه کرد: نظارت بر عملکرد مراکز فرهنگی-تفریحی، تالارها و سفره‌خانه‌‏های سنتی در مواقع برگزاری جشن‎ها و سوگواری‎ها با هدف صیانت از شئونات اسلامی توسط مدیریت انتظامی بخش دیگری از فعالیت‌‏های این ستاد را تشکیل داده است.

وی تاکید کرد: در ماه مبارک رمضان فعالیت بیشتر و متمرکز گشت‎های تذکر لسانی حول محور امر به معروف و نهی از منکر در حال برگزاری است.

این مسئول ادامه داد: در ایام این ماه مبارک همچنین تذکراتی به برخی اصناف در خصوص ساعت کاری آنها داده شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32