کد خبر: 2594
15/07/07 - 6:21 ق.ظ

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان گفت: همکاری اصناف با کارگروه عفاف و حجاب و دبیرخانه مد و لباس خراسان رضوی به صورت مستمر، ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب عفت شریعتی در بازدید از غرفه خبرگزاری فارس خراسان رضوی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد فعالیت‌های بسیار خوب و تاثیرگذار در عرصه مد ولباس در کنار کارگروه عفاف و حجاب در خراسان رضوی بوده‌ایم به طوری که یکی از بخش‌های شاخص نمایشگاه قرآن و عترت، تعامل این دو باهم بوده است.

وی با بیان اینکه مشهد، شهری فرهنگی و معنوی در کشور است که سالانه ۲۵ میلیون زائر دارد، تصریح کرد: رفتار و پوشش ایرانی اسلامی با حفظ کرامت انسانی در مشهد باید بیشتر تجلی پیدا کند تا نسل جوان ارتباط بیشتری با این مهم پیدا کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان با اشاره به اینکه در تهران، اتحادیه پوشاک با کارگروه عفاف و حجاب و مد و لباس هماهنگ است و تعامل خوبی با یکدیگر دارند، گفت: همکاری اصناف با کارگروه عفاف و حجاب و دبیرخانه مد و لباس خراسان رضوی به صورت مستمر ضروری است.

شریعتی بیان کرد: سازمان صنعت و معدن وظیفه تقویت تولیدات داخلی در کشور را دارد، بنابراین با وجود واردات بسیار چادر، تلاش می‌کند تا مردم را به استفاده از تولید ملی تشویق کند و میزان اشتغال ایران را نیز افزایش دهد، لذا یکی از برنامه‌های مهم امور بانوان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگسازی درباره پوشش ایرانی اسلامی و مصرف تولیدات داخلی است که با ارزش‌های اسلام نیز تناسب دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32