کد خبر: 2594
15/07/07 - 6:21 ق.ظ

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان گفت: همکاری اصناف با کارگروه عفاف و حجاب و دبیرخانه مد و لباس خراسان رضوی به صورت مستمر، ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب عفت شریعتی در بازدید از غرفه خبرگزاری فارس خراسان رضوی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد فعالیت‌های بسیار خوب و تاثیرگذار در عرصه مد ولباس در کنار کارگروه عفاف و حجاب در خراسان رضوی بوده‌ایم به طوری که یکی از بخش‌های شاخص نمایشگاه قرآن و عترت، تعامل این دو باهم بوده است.

وی با بیان اینکه مشهد، شهری فرهنگی و معنوی در کشور است که سالانه ۲۵ میلیون زائر دارد، تصریح کرد: رفتار و پوشش ایرانی اسلامی با حفظ کرامت انسانی در مشهد باید بیشتر تجلی پیدا کند تا نسل جوان ارتباط بیشتری با این مهم پیدا کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان با اشاره به اینکه در تهران، اتحادیه پوشاک با کارگروه عفاف و حجاب و مد و لباس هماهنگ است و تعامل خوبی با یکدیگر دارند، گفت: همکاری اصناف با کارگروه عفاف و حجاب و دبیرخانه مد و لباس خراسان رضوی به صورت مستمر ضروری است.

شریعتی بیان کرد: سازمان صنعت و معدن وظیفه تقویت تولیدات داخلی در کشور را دارد، بنابراین با وجود واردات بسیار چادر، تلاش می‌کند تا مردم را به استفاده از تولید ملی تشویق کند و میزان اشتغال ایران را نیز افزایش دهد، لذا یکی از برنامه‌های مهم امور بانوان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگسازی درباره پوشش ایرانی اسلامی و مصرف تولیدات داخلی است که با ارزش‌های اسلام نیز تناسب دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32