کد خبر: 259
15/03/15 - 2:28 ب.ظ

جانشین قائم مقام وزیر کشور گفت: ضروری است تولید لباس اسلامی در کشور برنامه ریزی شود.

تولید لباس اسلامی برنامه ریزی شود

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مهر، علی ملازاده بعد از ظهر شنبه در نشست مشترک صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی و حجاب و عفاف در سازمان تبلیغات اسلامی اردبیل تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت موظف است در خصوص تولید لباس اسلامی ورود مطلوب داشته باشد.

وی افزود: این سازمان باید با نظارت همه جانبه از واحدهای تولیدی لباس در راستای تولید لباس اسلامی ایرانی برنامه های اساسی در دستور کار قرار داده و تولید کنندگان را به سمت تولید لباس اسلامی سوق دهد.

رئیس ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی تاکید کرد: با توجه به تلاش دشمن و استکبار جهانی برای ایجاد فرهنگ بی حجابی و گرایش به پوشش غربی در بین جوانان به ویژه بانوان این مهم ضرورت دارد.

ملازاده با تاکید به ضرورت هوشیاری نسل جوان در مقابل هجمه های دشمنان ادامه داد: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی از سال ۸۹ زیر نظر وزارت کشور در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و دفاع از حقوق شهروندی اقدامات مطلوبی ترتیب داده است.

جانشین قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی جزو دستگاه های برتر در امر ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است، ادامه داد: با این وجود عملکرد سایر دستگاه های فرهنگی با حد مطلوب و ایده آل فاصله دارد.

به گفته این مسئول ۳۱۰ بند تکلیف بین ۲۴ دستگاه اجرایی کشور برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و حقوق شهروندی طراحی شده است که ۳۰ بند از این تعداد مربوط به وظایف سازمان صدا و سیما است.

وی با اذعان به بهبود برنامه های تولیدی و ترویجی صدا و سیما با محوریت حجاب و عفاف اضافه کرد: این سازمان باید با برنامه های راهبردی در راستای تولید فیلم های مناسب با محوریت حجاب اسلامی و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف گام بردارد.

ملازاده اضافه کرد: ۴۰ تیم نظارتی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی عملکرد دستگاه های اجرایی در حوزه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را بر عهده گرفته اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32