کد خبر: 2567
15/07/06 - 9:06 ق.ظ

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات دوخواهری که دوشنبه شب گذشته یک زن آمر به معروف و ناهی از منکر را در داخل پارک کوهسنگی مشهد مورد ضرب و شتم قرار داده بودند…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از راه ماندگاری، دومین جلسه رسیدگی به اتهامات دوخواهری که دوشنبه شب گذشته یک زن آمر به معروف و ناهی از منکر را در داخل پارک کوهسنگی مشهد مورد ضرب و شتم قرار داده بودند روز گذشته در دادسرای ناحیه ۷ مشهد برگزار شد.

دو خواهر ۳۰ و ۳۳ ساله که زن ناهی از منکری را که درباره حجاب به آن ها تذکر داده بود در پارک کوهسنگی مورد ضرب و شتم قرار داده و از ناحیه صورت به وی آسیب رسانده بودند در حالی که از روز حادثه در زندان مشهد به سر می برند پرونده شان صبح روز گذشته به شعبه ۷۰۶ دادسرای مشهد منتقل و رسیدگی شد.

ضاربان در حضور بازپرس پرونده در حالی که بسیار پشیمان به نظرمی رسیدند با قبول برخی اتهامات وارده مدعی شدند از کرده خود پشیمانند و طلب بخشش از آمر به معروف و ناهی از منکر را دارند.

دو خواهر ضارب درادامه جلسه دادرسی مدعی شدند عامل اصلی اقدامشان عصبانیت بوده است .بنا براین گزارش پرونده عاملان این اقدام خارج از نوبت و به صورت ویژه ای در دستگاه قضایی درحال رسیدگی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32