کد خبر: 2556
15/07/06 - 8:46 ق.ظ

روزی نیست که در صدر اخبار سخن از بی‌حجابی و بدحجابی در دانشگاه نباشد. آخرین خبری هم که در طول یک هفته قبل در صدر اخبار قرار گرفت اتفاق صورت گرفته در…

احترام به حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از گروه دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، یادداشت دانشجویی*؛ روزی نیست که در صدر اخبار سخن از بی حجابی و بدحجابی در دانشگاه نباشد. آخرین خبری هم که در طول یک هفته قبل در صدر اخبار قرار گرفت اتفاق صورت گرفته در دانشگاه صوفی زنجان بود. اقدامی که همه را از خواب عمیق بی خیالی نسبت به امر حجاب بیدار کرد.

انگار همه منتظر بودند اتفاقی بیفتد تا عکس العمل نشان دهند. باز این خوب است، هستند عده ای که هنوز به اصل قضیه شک دارند.

روزنامه استانی را دیدم که به نقل از معاون اجرایی دانشگاه این خبر را تکذیب کرده است؛ اما سئوال ما این است که اگر چنین اتفاقی رخ نداده است پس چرا می گویید با کارمند خاطی برخورد خواهد شد؟

اگر اتفاقی نیفتاده است چرا در تکذیبیه خود جریانی را تعریف می کنید که برای زمان حال نیست؟

چرا وقتی پای وزیر علوم را پیش می کشند دست و پای خود را گم می کنید؟

چرا تکذیبتان با این حرفتان که می گویید با مراقب موردنظر برخورد می شود در تناقض است؟ کاش کمی از اسب بی افساری که بر آن سوار شده اید، پیاده می شدید و با یک عذرخواهی موضوع را فیصله می دادید.

کاش انتقاد پذیر بودید و به جای پاک کردن صورت مسئله به حل آن می پرداختید. مگر شما هم اهل پایتخت شور و شعور حسینی نیستید؟! اگر هستید، بیایید و این تهدید را (هتک حرمت) که بلای جان دانشگاهتان شده است به فرصتی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تبدیل کنید.

بیایید و قدم بردارید، قدمی در جهت احیای جایگاه واقعی زن در دانشگاه.

امین اکبری؛ فعال دانشجویی

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32