کد خبر: 2542
15/07/05 - 8:16 ق.ظ

نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن به منظور نهادینه سازی فرهنگ پوشش اسلامی-ایرانی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، دبیر کمیته بخش عفاف و حجاب بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: ارتقای سطح آگاهی ها در زمینه نحوه پوشش، آموزش های لازم درباره شیوه و رفتارصحیح پوشش اسلامی و توانمند سازی خانواده ها و مخاطبان درباره الگوهای پوشش و استفاده از اقلام جدید و روز آمد و نیز برپایی جلسات پرسش و پاسخ از اهداف برپایی این نشست ها وکارگاه های آموزشی است.
امیر قبادی افزود: رونمایی از آثار برتر غرفه های حجاب و عفاف و معرفی طرح های نمونه از برنامه های جنبی بخش عفاف و حجاب است.
وی با اشاره به اینکه بیشتر غرفه ها اقلام خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می کنند گفت: در غرفه «چادر ارزان قیمت» ارائه پارچه چادری با ۵۰ درصد تخفیف همراه با امکان دوخت رایگان آن ارائه می شود.
بخش عفاف و حجاب واقع در ضلع شرقی نمایشگاه قرآن کریم جنب باغ کتاب تا ۲۳ تیر برپاست.
امروز کارگاه «طراحی و دوخت انواع پوشش سر» و ۱۸ و ۲۱ تیر نیز کارگاه های «آموزش دوخت کیف پارچه ای» و «آموزش دوخت مانتو عبایی» در این بخش برگزار می شود.
همچنین نشست های «آسیب شناسی حجاب در جامعه امروز» بیستم تیر و «فلسفه پوشش(الزامات مد در جامعه امروز)» ۲۲ تیر برپا خواهد شد.
بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۲۳ تیر هر روز از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در ضلع شرقی نمایشگاه قرآن کریم، جنب باغ کتاب واقع در مجموعه باغ موزه دفاع مقدس برپاست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32