مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان:

زنان طلایه‎داران عفاف و حجاب باشند

کد خبر: 2516
15/07/04 - 9:13 ق.ظ

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان گفت: زنان جامعه اسلامی باید طلایه‎داران عفاف و حجاب باشند، اگر زنان حیا را رعایت کنند، قطعا مردان پاک می‎شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس، خدیجه شکی ظهر امروز در جلسه کارگروه بزرگداشت عفاف و حجاب استان گلستان اظهار کرد: دستگاه‎های اجرایی باید دغدغه کار فرهنگی داشته باشند، باور و دغدغه فرهنگی به اندازه کار و تلاش هر یک از ما متجلی می‎شود.

وی با تاکید بر اینکه آحاد جامعه باید نسبت به مسائل فرهنگی حساس باشد، تصریح کرد: موضوع تهاجم فرهنگی چندین سال است که دغدغه جدی مقام معظم رهبری است، دجال‎واره به عنوان بشقاب‎های سمی جامعه اسلامی به ویژه جوانان را تهدید و روابط نامتعارف بین مرد و زن را عادی‎سازی می‎کند.

سال گذشته ۱۲۰۰ روزه‎دار برای مبارزه با بدحجابی شعار سر دادند

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان افزود: تیمی گسترده متشکل از بانوان فرهیخته و مشاوران دستگاه‎های اجرایی که امروز دورهم جمع شدند از افراد جوان و مسئولیت‎پذیر هستند که باید از آنها به عنوان پشتوانه قوی استفاده شود و آنها ضمانت اجرایی و پشتوانه قانونی نیز داشته باشند.

شکی با بیان اینکه سال گذشته یک‎هزار و ۲۰۰ روزه‎دار در راستای مبارزه با بدحجابی شعار سر دادند، گفت: شأن جامعه اسلامی خیلی بالاست و زنان از جایگاه ویژه‎ای برخوردار هستند، غرب به زنان بدهکار است به دلیل اینکه بیشترین آسیب را به بانوان وارد کرده است.

وی صیانت از عفاف و حجاب را در راستای پشتیبانی از دستاوردهای نظام اسلامی دانست و افزود: حفظ آبروی افراد یک سرمایه اجتماعی است که بسیج و سپاه در این حوزه طلایه‎دار هستند.

تحکیم خانواده و سیاست افزایش جمعیت جدی گرفته شود

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان بر لزوم حمایت از تیم هسته‎ای بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: باید کمک کنیم تا وحدت ملی شکل بگیرد، اگر هم‎افزایی در جامعه ایجاد نشود، ساختار نظام خدشه‎دار خواهد شد.

شکی بیان داشت: شک و تردیدی نداریم که ملت ما پای کار است و در همه زمان‎ها نشان داده که وطن‎فروش نیست، امروز باید دولتمردان مراقب باشند نه فقط رئیس‎جمهور بلکه همه مسئولانی که برگی از تاریخ را رقم می‎زنند و در واقع همه ما باید در این زمینه هوشیار باشیم.

وی بر لزوم تحکیم خانواده و توجه به سیاست افزایش جمعیت تاکید کرد و گفت: اگر زیاده‎خواه و جاه‎طلب نباشیم برای افزایش جمعیت نباید حتما همه امکانات اقتصادی فراهم باشد، مگر پدران و مادران ما در گذشته در ناز و نعمت بزرگ شدند، لذا اگر فرزندی برای رضایت خدا پرورش پیدا کند یقینا خداوند روزی‎رسان خواهد بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32